Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Nagyon tetszik egy lány, de szerintem nem tetszek neki.

Figyelt kérdés

facbookon írtam neki egy levelet hogy tetszik nekem... És hát nem válaszolt rá... Ami nagyon fáj itt belül.


Mert végül is nem tudom hogy azért nem válaszolt mert nem tetszek neki vagy azért mert nem mert vissza írni..


Hát nagyon szép lány és kedves is meg jó tanuló is. Úgy mond még nem éreztem senki iránt sem ilyet, egyszerűen szerelmes lettem belé. Gondolkodtam hogy a levelet nem kellet volna talán elküldenem.


Legszívesebben feleségül venném, de még egyszer sem beszélgettem vele. Úgy néz ki hogy gyáva nyuszi vagyok. Vagy csak nem is tudom, nincs rá szó....


Tudom hogy nincs senkije, amiben persze nem vagyok biztos.. Hát nem tudom röviden ennyi remélem nem hagytam ki semmit.


2011. jan. 30. 23:12
 1/10 A kérdező kommentje:

Amit kihagytam, hogy bármit elviselnék azért hogy hát meg tudja hogy szeretem ( persze azért félek is )annyiban hogy elküldtem a levelet.


Nem merek neki még egyet írni mert úgy érzem , hogy az már zaklatás vagy valami ilyesmi...


Ugye az nem bűn hogy meg írtam neki hogy tetszik nekem. ( persze hogy is lenne az...) Gyáva vagyok sajnos....

2011. jan. 30. 23:15
 2/10 anonim ***** válasza:

Akár mely eshetőséget nézem, a facebook nem a legjobb megoldás.


Eleve a szebb csajokat rendszeresen csesztetik a közösségi site-okon ilyenekkel, és abban sem lehetsz biztos, hogy megérkezett a leveled, hiszen beállítható asszem, hogy mely körökből érkezhet üzenet számára.

2011. jan. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen csajok akik valóban szépek és okosak, többnyire több pali fut utánuk.. Én azt javasolnám neked hogy szedd össze magad és találkozz vele vagy hívd el randizni, semmi képen ne facebookon=)!
2011. jan. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igazából csak azt mondtam neki lényegében hogy tetszik nekem..


Persze biztos kergetik a fiúk, amiről én nem igen tudok sajnos. De nagyon rendes lány, és hát ilyen lány nagyon kevés van mostanában.


Igazatok van nem facbookon kellet volna megírnom neki, igazából osztálytársam de csak németen.


Szégyenlős vagyok....

Nagyon!...


Hát ennyi.

2011. jan. 30. 23:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Keress inkább egy közös ismerősötöket, hogy hívja el valamikor egy buliba, ahol többen lesztek és ismerkedjetek. Ne várd, hogy vissza írjon neked. Magamból kiindulva általában csak mosolygok, ha ilyet levelet kapok és magamban el könyvelem minden szerencsétlennek a pasin, hogy iwiw-en vagy facebookon próbál csajt felszedni. Ha találkoztok semmiképp ne említsd a levelet (kivéve, ha annak hatására, ami kizárt)
2011. jan. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De honnan tudom azt, hogy biztos megkapta a levelet és hogy olvasta is??

És ha nem,


attól félek hogy holnap csak úgy betoppan az osztályba rám mosolyog és ennyi. És nem lesz folytatása... Nem mintha eddig lett volna.


Rettegem, tudom azt hogy az érzéseim tiszták, hiszen nagyon rendes gyerek vagyok véleményem szerint. Persze nem is tudom hogy mondjam... vicces....


Minden képen elszeretnék vele menni valahova ha van ötletetek hogy hova és hogy hogyan mondjam el neki hallgatom...


bocsi hogy ilyen sokat írtam...

2011. jan. 30. 23:36
 7/10 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 23:32


értem köszi, hát a levelet semmi kép nem említem csak akkor ha nem ő említi hamarabb..


Mit mondjak majd neki, ha oda jön elém, és hogy: elolvastam a leveled.....


utána mit mondjak...

2011. jan. 30. 23:37
 8/10 A kérdező kommentje:
Kérlek válaszoljatok rá... :S
2011. jan. 31. 07:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Csúnyának tart, ennyi. Keress mást!
2011. jan. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Izééékeh11 ***** válasza:

egyszer németen ülj mellé és pl. levelezzetek órán és ott mondd el neki,vagy pedig német után menj oda hozzá és mond azt neki hogy majd vmikor suli után szeretnél vele 4szem közt beszélgetni,és akkor mondd el neki,mit érzel!!:)

13L

2011. máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!