Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális vagyok?

Figyelt kérdés

Egy éve szeretek egy srácot, aki totál idióta. (a szónak nem feltétlenül a jó értelmében. :D ) Próbálom elfelejteni, de nem megy. :-S

Tudom, hogy jobb lenne ha nem szeretném, de nem tudok mit csinálni. Tiszta hülyének érzem magam... :S


2011. jan. 30. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs veled csak szerelmes vagy :) 17/f
2011. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Norb66 ***** válasza:
Persze hogy normális vagy, mindenki így van ezzel, feledni nem könnyű. Csak ne gondolj rá és majd magadtól elfelejted. Mielőtt azt hinnéd ellentmondásba ütköztem: nem gondolni rá nehéz. 1-2 hét és már túl leszel rajta. :)
2011. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1-2 hét a francokat. Én sem tudok elfelejteni egy fiút, már lassan egy éve...... nagyon szar egy érzés....... Remélem lassacskán mindketten elfelejtjük őket :) :)
2011. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

csatlakozom. nekem is van kit elfelejtenem, én is egy éve próbálkozom.... sok sikert mindenkinek!

am napi szinten találkozol a sráccal? mert úgy sajnos évtizedek sem elegendők a felejtésre, szerintem. így max elnyomni tudnád, ami időnként felszínre törne...

2011. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 smileyvett válasza:
Na akkor én vagyok a csúcs tartó 2 éve próbálkozok felejteni, de a srác a szomszéd utcában lakik. Keress másokat, én például futni szoktam vagy dobolni legvégső esetben tanulni( csak vészhelyzetben!!!). Az a ne gondolj rá tanács, olyan tanács mintha azt mondanád az oroszlánnak hogy mostantól áttér a vegetáriánus étrendre.
2011. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én másfél éve nem beszéltem vele, egy "szia" a max, pedig nagyon-nagyon.... azóta még csak nem is tetszett más, úgy igazán. figyelj, vannak olyanok akik 1-2 hét alatt találnak már mást, és vagyunk mi, akiknek sok idő.
2011. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Norb66 ***** válasza:
Nekem sem 1-2 hét volt az amíg elfelejtettem (és nem is találtam mást), több mint fél év, de hát véglis egyénfüggő, meg aztán hátha jobban érzi magát, ha tudja hogy hamar túl lehet rajta lenni, de úgy látszik ezt hiába írtam :)
2011. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem teljesen megőrültél.
2011. febr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen.Normális vagy.Nekem is igy volt 3 évig szerttem,de ő engem nem,kicsitnagyon fájt és idióta is volt,de nem tudtam elfelejteni,de szerencsére jött egy másik pasi azzal elfelejtettem,de az se szeret,és szintén idióta,de már nem annyira mint az előző.Szoval keress egy másik pasit akivel elfelejted:)Én meg remélem találok egyszer oloyat aki nem idióta és szeret is :))
2011. febr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nézd.

Nekem is volt kit elfelejteni - évekig (2 kb) lestem egy srácot a suliban, rám sem nézett, pedig ismert. Felvett facebookon, majd kiugrottam a bőrömből, felvett msnen, csomószor rámírt (suliban még mindig nem vett észre), majd összejött az egyik barátnőmmel. (a csaj előtte egy hónappal még azt taglalta nekem, hogy "az a srác, aki barátnőnek tetszik, TABU!"...)

szóval jól kibabráltak velem.

Fél óra zokogás után be kellett látnom, hogy az előző évek pocsékba mentek, a srác meg csak játszott velem.

NE HAGYD MEG A SRÁCNAK EZT Az ÖRÖMÖT, HOGY SZARUL ÉRZED MAGAD!

én leültem egy sarokba, és átgondoltam a dolgot. 2 lehetőség van: vagy itt sírok, és még siratom magam tovább, vagy továbblépek. El akartam felejteni azt a gyomormarcangoló érzést, uh egyszerűen(nem, valójában rohadtul nem egyszerűen) amikor rá tévet a gondolatom, figyelmeztetem magam. Akkor volt gáz, mikor a "barátnőm" ott smárolt vele a termünkkel szemben.

Persze nehéz volt, de sikerült. Ma már csak undor, szánalom és megvetés van a hajdani szeretet helyett.

Azóta van egy csodás barátom:)

16L

2011. febr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!