Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan tovább? (15/L)

Figyelt kérdés
Általánosba, nem igazán voltam egy ismerkedős csaj, deh itt a köz. suliba, már egy csomó haver, és barátom van...és ugyan én lány vagyok deh nagyon jól össze barátkoztam, egy 10.es sráccal, és nem tudom hogy mi is van...mert egyszer ugy ézrem, hogy bejövök neki, és hogy lehet hogy többet is akar, deh lehet hogy ezt is csak beképzelem!...és egyszer már kitértünk arra a témára is, hogy fiú-lány barátság, és totál eggyet értettünk ebben is..meg minden...aztán egyszer szóba jött aaz, hogy mert nincs barátnője, és hogy mert ő ilyen csúnya meg minden, és meg próbáltam meggyőzni azz ellenkezőjéről..és ha van egy csaj aki tetszik neki, akkor még ki is kéri a véleményem, hogy mit csináljon, vagy hogy hogy viselkedjen, és segítek neki amikor csak tudok!...egyszer amikor már leléptem msn-ről akkor beírta még, hogy nagyon bejövök neki, deh egyszerüen nem hiszi, hogy én nekem bejön, és hogy nem is szeretné, ha ez miatt a kjelentés miatt meg változna kötünk akármi is!!!és mivel megkért, ezért azóta nem is hoztam ezt fel!!deh most van egy srác másik srác, akivel én szeretnék, össze jönni, ill hogyha lenne vmi...több mint barátság, és kikértem az első véleményét, és azt mondta, hogy nem hiszi el hogy én ilyen pasikkal akarok össze jönni, meg minden, szal nagyon le akart beszélni róla! és nem tudom hogy miért?! sztetek kérdezzek rá hogy most akkor végülis mi van? vagy csak hagyjam a dolgot, mert téll csak ez a véleménye a srácról?!én már fogalmam sincs hogy melyik miatt akarok minden nap 100%osan fenn lenni msn-en...nem tudom hogy mi legyen..most mit csináljak???
2011. jan. 30. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha bejön neked válaszd az elsőt, ő látszik hogy oda van érted, például bármikor randizna veled szerintem. Ha meg ő kevés neked, és csábíthatnékod van akkor próbálkozz a másodikkal miközben az elsőt jól megbántod :D


16/f

2011. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
aha...értem...hát köszönöm..deh am nem azzal van a gond, hogy nem elég jó vagy vmi...csak hát végülis nem hiszem hogy amit mondtam neki akkor amikor szóba jött a fiú-lány barátság...azok után ő nem szólna, ha lenne vmi..deh nem szólt..és ha meg csak ugy rákérdeznék, akkor ha csak beképzelem magamnak, akkor még a barátságát is elveszíthetem...:S
2011. jan. 30. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!