Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti szeretitek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek ha egy srác bunkóskodik veletek, vagy inkább legyen kedves és előzékeny? (21/F)

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert egy lány mondta nekem , hogy legyek már bunkóbb, de én nem tudok, és nem is akarok
2011. jan. 29. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, ez fura dolog amúgy, mert egyszere mindkettő kell nekik:/ Az a baj, ha bunkó vagy és az is ha jó vagy, de általában a bunkókat választják és majd ábrándoznak a jóról, vagy ha fordítva akkor a rosszakról fog.
2011. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Tudd hol a határ, mikor mit kell.

ha a lány mondta akkor lehet túl mézesmázos vagy, ami engem speciel, felidegesit egy pasinál.

néha bekell szólogatni,persze módjával, és poénosan, lehet még a végén bejön neki a dolog.

18/L

2011. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Előzőnek igaza van.

Ha nyálas vagy gáz. Ha bunkó még nagyobb gáz.

Egyszerűen mutasd, hogy érdekel, de ne csöpögjön az egész, mint a romlott csap.

19L

2011. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet arra gondol,hogy legyél macsóbb.Bár ki tudja:)
2011. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy a lánnyal több van köztünk mint barátság, nem vagyok nyálas, meg néha húzzuk egymás agyát, csak az van hogy nem tudunk úgy elválni egy nap hogy ne bántsuk meg egymást, egyszer nagyon megsértettem, egy fél évig nem beszéltünk és bevallotta, hogy ő sem bírta ki ezt az időt...
2011. jan. 29. 22:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Pimasz. Ennyi!
2011. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ismerős. ne becézgesd folyton, meg ilyenek. viszont ne is mondj rá sértőt, max építő jellegű kritikát. én legalábbis nem bírom ha egy pasi sérteget, még ha nem is gondolja komolyan
2011. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha bunkóskodik pofánvágom :D de az igaz hogy ne is legyen nyálas, nem kell folyton a picim, kicsim, édesem, egyetlenem, drágám... a kettő között az ideális :)
2011. jan. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha bunkóskodik velem, én visszaoltom, ha még mindig nem fogja be, leütöm:D

Egyébként az élcelődést szeretem, szeretem ha valaki ironikus, picit gúnyos a humora. Persze ha udvarol módjával, de jó ha egy picit csípős a nyelve. Mindezt természetesen intelligens módon. Hozzáteszem, nekem is ilyen a humorom, és bele lehet menni egyfajta szexi adok-kapokba.

Tehát ne legyen az illető egy az egyben Dr. House, csak egy picit:D


19/L

2011. jan. 30. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindegy h kedves vagy v bunkó, csak nézz ki jól!
2011. jan. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!