Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek melyik szem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek melyik szem szín tetszik egy fiún?

Figyelt kérdés
Kék, zöld, szörke, zöldes kék, zöldes szürke, kékes szürke, kékes zöld?
2011. jan. 29. 22:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

egyedül a barnát nembirom, mármint fura de ...

hogyis irjam... ha valakinek barna szeme van, annak nemlátok a fejébe.

szóval nekem egy kékszemü srác mindig vonzóbb, és valahogy jobb a komunikáció.

nameg barna szemű pasim soha nemvolt. nemdirekt.

2011. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

világítós kék az nagyon bejön

a világos barna- aranybarna színt is láttam már fiún, de eszembe juttat egy valakit akinek szintén barna a szeme, emiatt annyira nem szeretem:s

inkább a kék szinei..

2011. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

én a barnán kívűl mindegyiktől irtózom. 6 barna szemű barátom volt, a mostaninak (eddigi legkomolyabb kapcsoltatom, azt hiszem, már nem is lesz más:)) Zöld szemei vannak, pedig attól jobban irtózom mint a kéktől... de neki nem lenne jó a barna, így helyes.

egyszóval: emberfüggő

2011. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy,csak ahhoz tartozzon,akit szeretek.Jelen esetben:sötétkék.
2011. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

bocs elírtam, 2. vagyok

szóval, barna-aranybarna szín is tetszett meg fiún.*így akartam írni:D


egyébként,h a összeismerkedek valakivel és jól kijövünk akkor nem a szemszín lesz a döntő tényező...:)

2011. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A barátom szeme gyönyörű. Azt. Barna szeme van távolról és sötétben, de ahogy megvilágítja a fény, kékes lesz, narancssárgás résszel a szemében. Imádom.
2011. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

én a kéket nem bírom, főleg a nagyon rikítót... nekem egyszerűen olyan természetellenes


a zöldet, szürkét szeretem, ha van benne valami apró különlegesség


a kedvencem a barna...az olyan barátságos és meleg szín, és szemszínnek is ezt a hatást kelti...mindegy, h világos vagy sötét...

2011. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem édesmindegy a színe. :D Az a lényeg, hogy szép legyen. Általában a kék szeműeket sikerült kifognom, de perpill zöldesbarna szemű barátom van, és ő mégis sokkal helyesebb, mint a korábbiak. :) Ő így tetszik. Szóval nem ez a mérvadó. Én hajmániás vagyok, az sokkal inkább számít nálam. :D

19/L

2011. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Sötétszürke.
2011. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
kék,zöld
2011. jan. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!