Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhat valamit?

Figyelt kérdés
van egy srác a suliban, akivel mindig szemezünk, és mindig néz ha a közelében vagyunk egymásnak; ha elmegy mellettem akkor vissza néz rám, ha felmegy a lépcsőn lenéz rám stb. egyszóval mindig nézzük egymást : D nekem nagyon bejön, de nemtudom hogy ő mit gondol rólam. vagy azért néz mert tetszem neki vagy mert szerinte milyen gáz vagyok és azért. kezdeményezni nem merek mert nagyon félek hogy visszautasít. valami ötlet hogy hogyan tudhatnám meg hogy mi a helyzet?
2011. jan. 29. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy tetszel e neki, kedvezményezz te. és meglátod mi lesz.
2011. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nem merem, mert ha azt mondja hogy nem tetszem neki, akkor kiborulnék
2011. jan. 29. 18:34
 3/7 anonim ***** válasza:

menj facebookra és ha neki is van jelöld be majd írd ki azt az alkalmazàst, hogy írjon üzenetbe neked szàmot az aki tudni akarja h bejön e neked és kiírod üzenöfalra a vàlaszt.

aztàn reménykedsz h ír

2011. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ismerősöm. de szerintem ez a számos dolog hülyeség.
2011. jan. 29. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ha félsz a csalódástól hogy gondoltál bele akármilyen kapcsolatba? "Ha megnyílsz az emberek felé, be engeded a jót. De egyúttal a rosszat is." Szóval Normális, ha nem tetszel neki nemet mond. El kell fogadd akkor is. Ha meg tetszel neki akk hajrá!


Ha nem kérded meg sose kapsz választ. Lehet hogy örülsz majd a válasznak:D


(első vook)

2011. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egyàltalàn nem hülyeség.. -.- ha ír akkor nyilvàn van valami oka, hogy tudni akarja , hogy bejössz e neki

de ha nem akkor szenvedj csak tovàbb.. sok vàlasztàsod úgysincs

2011. jan. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd fel msn-re !!

Kb így: heló unatkozok van kedved dumálni??!!

Láttam nagy rocker/rapper/focista/könyvszerető/tudáséhes ember vagy, mesélsz nekem erről-arról egy kicsit légyszíves !!

STB.

2011. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!