Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy inkább egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy inkább egy ilyen elmebeteget választ mint engem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik de van barátja.A barátja az egy egészen kigyúrt srác de agyba főbe veri, ott üti rúgja ahol éri és a lány szereti nem akarja kidobni!!Miért egy ilyen embert választ??Nem vagyok kigyúrva de nemis vagyok vékony és aranyos vagyok vele meg minden de alig néz rám :S Inkább ő de miért??
2011. jan. 29. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerelem...

Ez minden nyelven megmagyarázhatatlan dolog.

Sajnállak, de ez van... :(

2011. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Félelem. Úgysem tudnád megvédeni, hibáztatod, hogy még nem akar meghalni?
2011. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, hogy verekedni nemtudok...3 éve kempozok előtte fél évet boxoltam...És azért nem avatkozok közbe mert nem találkozom a sráccal, mindig a csaj meséli mit csinált vele.Attól, hogy nemvagyok kigyúrva attól még tudok verekedni!!
2011. jan. 29. 17:22
 4/11 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy megtudnám védeni...
2011. jan. 29. 17:24
 5/11 anonim válasza:
azért vagy vele mert szerelmes vagy belé ezért nem tudod ki dobni nagyon sajnállak de az lenne a legjobb ha kidobnád tudom nehéz de muszáj leszel sajnállak
2011. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert szerelmes.
2011. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Végig gondolhatnád....

Szegény csaj vagy tényleg oltárian szerelmes, vagy fél...

Max egy célzást tegyél , de csak óvatosan,mert azért ne keveredj szarba miatta...

Főleg,ha utána nem lesz semmi belőle...

Még a végén rád menne a palija..

2011. jan. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
első és utolsó válaszolónak köszönöm :) bíztam benne hogy vannak még civilizált emberek :)
2011. jan. 29. 20:19
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

az van, hogy őt látja alfahímnek. lehet, hogy te vagy vele kedves, hogy veled jól érzi magát, jobb is lenne neki, de attól még hozzá vonzódik. a nők keményen ösztönlények, két dologra mennek: kinézet és külső. ez teljes mértékben beléjük van kódolva. nyilván vannak kivételek, 10-ből mondjuk egy, de ebben az esetben talán kijelenthetjük, hogy az illető nő nem az.

23f

2011. jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mert hülye

a csajoknak az kell, hogy össze verjék meg megalázzák őket. Ha kedves vagy velük nagy ívben leszarnak

2011. jan. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!