Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na mit tippeltek? Melyikőtökne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na mit tippeltek? Melyikőtöknek lesz igaza?

Figyelt kérdés

Szóval Van egy majdnem 2éves kapcsolatom. A barátom elvileg odavan értem,szerelmes meg minden,ami csak kell.Érzem is rajta,de azért vannak érdekes megnyilvánulásai.

Amúgy minden hétvégén nálunk van,de nem alszik itt,mondjuk nem rajta múlik.Hív,keres stb.

elméletileg nagy életre szóló tervei vannak velem,közös élet bla bla...


Tegnap kicsit idegesebb voltam a kelleténél,mire ő a fejemhez vágta,hogy kezeltessem magam,meg hogy minden rossz miattam van,és ezt az estét is én rontottam el.(Közben erősen állítja,hogy ha ő hibás,akkor beismeri.)

Hát erre csak annyit válaszoltam,hogy keressen akkor tökéletes csajt,mert úgy látom ő a tökéletes pasi. Mondtam neki párszor ilyet,de most azt mndta,hogy jó,megfogadja a tanácsom. (amúgy meg tudom,hogy nem fog keresni mást,nem olyan) Kérdeztem,hogy akkr már szombaton (azaz ma) nemis jösz? mondta,hogy el lesz foglalva a kereséssel,ezért nem. Persze mondtam neki,hogy úgyis tudod,hogy nem gondoltam komolyan. Mondta,hogy reméli a következő páromnál mgtanulom miket mondjak.Kérdeztem,hogy akkor ez most végleges? Mondta,hogy hát ha megtalálom a tökéletes csajt,akkor igen,de ha nem,akkor visszamegyek hozzád. Este még felhívtam,hogy épségben hazaért-e mondta,hogy igen,meg h szia jó8 és letettük.


Amúgy a 2év alatt sok szakításunk vlt már,de ezek pár órásak voltak.És mindig minden szombaton itt volt...


Szerintetek mi lesz? Eljön ma hozzám? Vagy nem?


2011. jan. 29. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeret, és nem olyan, akkor csak mondja, hogy keres mást, akkor szerintem visszajön. De nem fog sokáig élni ez a kapcsolat, ha ilyen sokat veszekedtek.
2011. jan. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elnézést, és nem akarok itt hangulatot kelteni, de te egy prosztó csicska vagy, ilyen hozzáállással. Sugárzik, hogy lekezeled őt... Hát én a helyedben mélyen magamba néznék.
2011. jan. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én kezelem le? Azért mert rosszul esik,hogy a fejemhez vág valamit,ami nem túl kellemes? Ha neked folyton a hibáidat sorolnák,nem lenne eleged belőle?


És amúgy nem a kérdésre válaszoltál.


Az elsőnek pedig:biztos vagyok benne,hogy szeret.

2011. jan. 29. 10:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérlek alássan, akkor hagyd ott. Ha ennyire nem viseled. Ne keserítsd meg az ő életét se ezzel. Nyilván csak azért megy vissza hozzád, mert nem téged szeret, hanem azt az érzelmi hullámvasutat, amit elindítasz benne. Egy kis dopamin-löket, aztán fenn van a csúcson. Ugyanez fordítva is. Hát kérdem én: mi értelme van így ennek? Dobd ki a p.csába, ha úgy érzed, hogy nem szereted, meg ő se téged. Édes istenem... -.-
2011. jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Uhh..2x írtam le csupán,hogy BIZTOS VAGYOK BENNE,HOGY SZERET. Ezt tudom nem is ebben kételkedtem....hanem most abban,hogy le fog-e jönni hozzám,vagy nem?
2011. jan. 29. 10:34
 6/10 anonim ***** válasza:

Miert kuldod el, ha nem akarod, hogy elmenjen?

Persze konnyen lehet mondogatni, hogy "menj keress jobbat", aztan egyszer meg szepen pofara esel, ha igy tesz es csodalkozol, hogy miert, hiszen nem gondoltad komolyan. Akkor ne is mondd, mert durvaszarul esik neki. Es nem egyszer, hanem sokszor csinaltad mar, szoval nem lennek meglepodve, ha hosszabb lenne a szunet. Es valszeg nem megy ma hozzad...

2011. jan. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kicsit vedd észre magad.ne a másikra akard terelni a kaki dolgokat.ilyen nő nekem sem kéne,ha szólnak és még akkor sem veszi észre magát.szted ilyeneket viccből mond neked a csávód,mint amiket írtál?
2011. jan. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vannak hibái neki is,amiket én is ugyanúgy elnézek. Tudja,hogy kikészültem idegileg és ezért járok dokihoz,nem jókedvből.Azt mondja mellettem áll,aztán meg a képembe vágja,hogy kezeltessem magam. félóra múlva meg ott jár,hogy nekem nem is kell kezeltetnem magam,csak erre fogok mindent.
2011. jan. 29. 11:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Nezd, nagyon jol lehet csurni csavarni a szavakat, de ha mondasz valamit es a masik ugy tesz akkor ne pislogjal, hogy "denemisugygondoltam" meg "csakidegesvoltam".

Ha idegbol azt mondja a pasid, hogy tebudosribanc, akkor nem mondod, hogy aaa ugysem gondolta komolyan.

Orulj inkabb, hogy eddig elviselte a "barmintmondhatokkovetkezmenynelkul" dolgot... valtozz meg, mert hosszutavon ez elviselhetetlen.

2011. jan. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is kifejezetten megalázó, amit írsz róla. Meg ahogyan írod. Ez egy férfi számára megalázó. Csak úgy mondom. Egy kicsit megtanulhatnál a másikkal is törődni, nem csak a saját világoddal foglalkozni.
2011. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!