Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye meg nem keso hogy lepjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye meg nem keso hogy lepjek?

Figyelt kérdés
Van egy lany akivel nahuon joba vagyok es lassan mar 1 eve lesz hogy ismerjuk egymast de egy ideje nekem nagyon emgtetszett es azotan igy szepen lassan elkezdtem kozeledni fele.Es ma elhivott vasarolni ruhat maganak az esti buliba es mikozben probalta ruhakat be be hivott hgy hogy all rajta meg hogy nez ki:D.Azutan meg ugy beszeltuk emg hogy buli utan feljon hozzam es akkor megiszunk egy pohat italt es kozben beszelunk es majd egyutt megyunk bulizni.Csak az a baj lett hogy nallam nem tudott maradni sokat cask egy 10 percet mert hivtak telefonon hogy valami fontos dologrol kell vele beszelni, bulin emg szinten nem sokat maradt mert kellet szulinapra menjen:| o nem akart menni de muszaj volt mert egy nagyon jo baratjanak volt es akk ugy illik hogy elmegy.Es nagyon megszerettem volna ma mar csokolni de sehogy se sikerult mert valami mindig kozbe jott:|Viszont holnap meg lesz egy ilyen osszeules baratokkal es o is eljon es gondoltam hogy utanna elmehetnenk valahova es akkor ott csokolnam meg.Ugye nem keso meg a holnap?Elore is kosz.
2011. jan. 29. 00:29
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Tanulj meg írni.

2. Nem késő.

2011. jan. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Panda Péter ***** válasza:
nem, sőt még holnapután sem lesz az. sőt, továbbmegyek, bármilyen betegen hangzik, még holnapután-után sem lesz az.
2011. jan. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!