Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jöttél rá, hogy leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöttél rá, hogy leszbikus vagy?

Figyelt kérdés
Éppen most megyek keresztül valami hasonlón, és olyan zavart vagyok, ti hogy éltétek ezt meg?
2011. jan. 28. 22:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok leszbi,de éltem át hasonlót!Suliba egy csajjal mindig együtt voltam nekem nagyon tetszett és volt akkor barátom is.És annyira elfajultak a dolgok,hogy a lány végett elhagytam a pasimat.Utána mikor kiderült,hogy egy 2 szinű liba,mert csak azért volt velem annyira jóban mert mindig csak a pasijaimra hajtott...,de ez már igen rég volt!Azóta van barátom,és minden ok,de van,hogy meg tetszik 1-2 csaj.Csókolóztam már csajokkal,de még több sosem volt.Ha volna rá lehetőségem biztos kipróbálnám csajjal is,de ahhoz nagyon kell nekem tetszenie....
2011. jan. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

én biszex vok...hát valóban nem egyik pillanatról a másikra jön rá erre az ember...nekem pl. mindig természetes volt, h nő nővel együtt van, nem tartottam undorítónak.

10-12 éves koromban nemcsak a fiúk, hanem a lányok iránt is érdeklődtem, és érdeklődöm a mai napig is.

Ugyanúgy tudok lányba szerelmes lenni, mint srácba, ugyanúgy vannak álmaim lánnyal, mint fiúval...ilyen egyszerű...konkrétan nem rájöttem erre, hanem vhol mindigis tudtam, h biszex vok.

2011. jan. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!