Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segíthetnék neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék neki? Normális válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok és van egy barátom akit nagyon szeretek és nem akarom elveszíteni. 22éves és drogozik, cigizik, iszik...sokan nem értenek h miért vagyok még mindig vele, de én ezek ellenére is nagyon szeretem. Még a cigit elnézem neki, alkalmakkor ha iszik azt is, de a drogot már nem. Eleinte csak úgy indult, hogy kipróbálja...aztán meg már ott tart h lassan függővé válik. Nem akarom azt mondani neki h ha mégegyszer drogozik akkor elhagyom, mert ezt nem tartom megoldásnak. Valami másra lenne szükségem...kérlek segítsetek :(
2011. jan. 28. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Minden szenvedélybetegnek magának kell akarni elhagyni a szert. Ha ő nem akar leállni, akkor úgy sem fog. És előbb utóbb te is tönkremész vele együtt. Nem lesz népszerű a tanácsom, de én menekülnék a helyedben.
2011. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
cuccolj te is vele.Ha bejön neked egy drogos, akkor te sem vagy külömb-
2011. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ha a legjobb barátjával "összefognál" és közösen lebeszélnétek?

Nem is tudok igazán mit mondani :( A szülei tudnak róla?

2011. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fülünyúl ***** válasza:
A drog már csak ilyen, hogy csak kipróbálja párszor, mert ő bármikor le tud állni (szerinte), aztán azon kapja magát hogy már függő. Te nem tudsz segíteni neki akármennyire is szeretnél, drogról leszokni orvosi segítség kell.
2011. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nincs olyan, hogy lebeszélni...

az elsőnek van igaza! bele fogsz rokkanni te is...

ha ő nem akar leállni, akkor nem fogja senki rávenni erre.

2011. jan. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!