Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így "külső" szemlélőként nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így "külső" szemlélőként nem túl sok köztünk a magasságeltérés szerintetek illetve ez nem baj? Másoknál is van ilyen különbség?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel ismerkedek,talin jól el is vagyunk szerintem csak ő kb 158-160 cm magas kis vékony csajszi én meg 186-187 cm kb és érdekelne hogy így szerintetek ettől még ugyanúgy működhet majd a kapcsolat?Mert belegondoltam hogy ha majd csók lessz meg ilyenek akkor ez másként lessz mint ha pl 180 cm-es lenne...nem azért kérdezem mert zavarna csak ha pl puszit adunk egymásnak akkor is eléggé bekell hajolnom.

Ezt mások hogy látják?Van akiknél ez hasonló mint nálunk?


2011. jan. 28. 01:52
 1/9 anonim ***** válasza:
nemgáz, én 188 vagyok a barátnőm 161. ugyanez a különbség. ha szeretitek egymást megoldjátok :) mi sokszor úgy állunk meg hogy ő lépcsőn eggyel feljebb áll :) kicsit néha úgy is alacsonyabb, lépcsőfüggő. :) meg amúgy is nagyon édes ahogy ágaskodik mikor csak úgy simán szeretne csókot adni :)
2011. jan. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jó ez sztem... én is magas vagyok, 193 centi, barátnőm meg 160.. engem nem zavar, ő meg kifejezetten szereti, hogy magas vagyok.
2011. jan. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát hordon sokat magassarkút és probáljatok inkább ülve csókolózni, ha ez ennyire zavar. Ettől még a kapcsolat működhet.
2011. jan. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

en 170 cm vagyok, a parom 207cm.. Imadom, hogy ennyire magas :) es mukodik, mar 3 eve.

20l

2011. jan. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a parom 185cm en pedig 160cm..:)de ettol meg nagyon jo a kapcsolatunk,ez egyaltalan nem zavar,sot,mindketten elvezzuk ezt a magassagkulonseget :)

nem lehet ez akadaly egy kapcsolatban :)

19/L

2011. jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én inkább a pici pasikért vonzódok valamiért. Akik icipicivel magasabbak nálam, vagy ugyanakkorák vagyunk. Volt 2m feletti barátom, és nem szerettem állandóan felnézni rá, és mivel magassarkút nem bírja a lábam, nem nagyon tudtam hordani, hogy kicsit kiegyenlítődjünk. De a magasságnak nem kellene befolyásolnia a kapcsolatotokat! 21/L
2011. jan. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk pont fordítva van én 182 vagyok párom 170 és engem nagyon zavar hogy nem vehetek magassarkút mert akkor már 1 fej különbség van köztünk,neki nem számít.

Kinek mi.

Kapcsolat ettől működik csak van hogy az egyik félnek kényelmetlen :S

2011. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

bocsi lemaradt: 18/L

2011. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a kiszemeltem 2 méter magas:)

én 165:D

semmi bajunk a másik magasságával..már randira is elhívott...:)

már volt hasonló magasságú barátom..nem okozott gondot akkor se :D

2011. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!