Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik több éve együtt vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik több éve együtt vannak bele szoktak nézni egymás telefonjába?

Figyelt kérdés
Csak mert nagyon ledöbbentem, amikor egy 38 éves nő ismerősömmel beszéltem erről. Hogy én sosem néztem meg eddig a barátnőim telefonját, és arról sem tudok hogy az enyémbe bármelyik belenézett volna. Ő viszont állítja, hogy csak azért, mert még sosem éltem együtt senkivel. Azt mondja, hogy akik együtt élnek, ez szinte természetes hogy egymás telefonját nézegetik titokban. Hát ha ez tényleg így van akkor én nem akarok együtt élni.
2011. jan. 27. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
hülyeség...
2011. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
miért, talán van vmi titkolnivalód? de egyébként sztem se normális h megnézegetik egymás telefonját, ez mkinek a privát dolga. és teljesen emberfüggő. én sosem szerettem volna belenézni a barátom telójába, és ő se az enyémbe.
2011. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Neem igaz kedves kérdező én most leszek 6.éve a párommal együtt de nem nézegetjük egymást telefonján pedig volt olyan, hogy vagy fél napig ott hevert az asztalon simán bele nézhetem volna de nem tettem , nincs annál csunyább dolog mikor vkinek ugy nézegesük a holmiját, hogy az ott sincsen! Ha egy kapcsolatban nincs bizalom ot már a fene meg ette az egészet.
2011. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 szamóca. ***** válasza:

sosem tartottam normális dolognak kutakodni más cuccai között. életemben egyetlen egyszer néztem bele az exem telefonjába, mikoris egyszer csak oda akartam neki vinni mert csörgött, még azt se néztem meg ki hívja, erre torzult hangon leordított hogy mit képzelek hogy nyulkálok a telefonjához, teljesen kiborult (ő kb minden nap megnézte az enyémet).

na ezzel azért felkeltette a kiváncsiságom, ugyhogy megnéztem.. volt is meglepetés, nagyobb mint mikor megtudtam h nincs jézuska:D

de soha többet nem néztem meg így se...

2011. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi két éve élünk együtt, de csak úgy, titokban nem nézzük meg egymás telefonját, sem az e-mailjeit, ez utóbbinál pedig tudjuk egymás jelszavát, meg az összes közösségi oldalon is.

Viszont sokszor előfordult már, hogy valamelyikünk nem volt otthon és a másikat kértük meg, hogy nézze meg az üzeneteinket, mert valami fontosat vártunk.

Vagy éppen el voltunk foglalva valamivel, hallottuk, hogy sms-t kaptunk és a másiknak szóltunk, hogy nézze már meg!

Teljesen megbízunk egymásban, de kérés nélkül soha nem kutakodunk egymás üzijeiben.

2011. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem nézegetjük egymás telefonját titokban...

megnézem én ugy is hogy látja,mi titkoljak azon hogy nézelődök,ő is megnézi az enyémet,bár uygis tudom,hogy megint csak uj képek vannak benne ahogy hülyéskednek a melóhelyen...

de mailjét is én nézem (hivatalos dolgai a cégesre mennek,magán a sajátjára,cégest ő nézi,magánját meg én,mert ő lusta...és szólok ha fontos...:D)

2011. jan. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi is nyíltan nézzük egymás telefonját és e-mailjét is. Nem azért mert nem bízom a barátomban, hanem mert kíváncsi vagyok, hogy milyen változások történtek a dolgaiban és fordítva! Nincsenek titkaink és takargatnivalónk egymás előtt! 25L
2011. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 20:55


a számból vetted ki a szavakat...! ugyanígy vagyunk vele mi is.

2011. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszer néztem bele párom telefonjába, egy iszonyú félreértés kerekedett belőle amiből aztán majdnem szakítás..Soha többet nem néznék bele nem csak a párom, senki telefonjába a sajátomon kívül..örök lecke..
2011. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16 éve élünk együtt a férjemmel de nem nézegettük soha egymás telefonját. Ez azt hiszem bizalom kérdése.
2011. febr. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!