Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebből még van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből még van visszaút vagy esélytelen?

Figyelt kérdés

Ismerősnek küldte a levelet.4 hónapja szakítottunk.


"Szia Csajszi!

Hát akkor kezdem Én is azzal, hogy a HÍR IGAZ:)Szeptember végén szakítottam a *****val.Már régóta érett a dolog, csak akkorra sikerült erőt gyűjteni és megtenni. Tulajdonképpen Ő is látta, hogy mi a helyzet, és ha lehet azt mondani, akkor meg is értette a szakításomat, bár Ő még húzta volna. Igazából nem csináltunk együtt semmit, a nyáron vizet sem láttam közelről, mert mikor végre szabin voltam, és el tudtunk volna menni vhová, akkor közölte, hogy Ő vizsgára készül inkább(:)).Itthon volt egész nap, és arra sem volt hajlandó, hogy időnként (csak időnként)főzzön, vagy egy kicsit kitakarítson.Du 2-3-4 körül felkelt, és számítógépezett.Ebből állt ki.És nagyon durva érzés volt, hogy miután szakítottunk és elköltözött, nem volt mi hiányozzon;ugyanúgy egyedül feküdtem le, és aludtam el, ahogy addig, reggel egyedül készülődtem és indultam munkába.Napközben ugye szuperül elvoltam a dolgommal, du tudtam pihenni. Uh ez van. A kapcsolatot nem tartjuk, mert nem akarom az állandó kibékülési, ígérgetéses próbálkozásait kiállni, mert Ő olyan, aki sosem unja meg a próbálkozást. Szeretnék továbblépni, és valaki mással megpróbálni. Eddig a továbblépést ki is pipálhatjuk,most a pasikeresés jön.:)Nyitott, és szabad vagyok, és úgy veszem észre, hogy ez látszik is rajtam. Volt azóta egy kis flört, meg randi, de semmi komoly. Ennyit rólam:)"


2011. jan. 27. 19:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"le se szartad"


Legyen vizsgaidőszakotok egy rendes egyetemen, nem kamuszakon, ahol egy vizsgára elég 1-2 feladatot begyakorolni, vagy elolvasni egy 15-30 oldalas jegyzetet... Vizsgaidőszakban nem főzőcskézik az ember, és nem jár a vízpartra.

Ha csaj van akkora segg, hogy ezt ne fogja fel, és képes olyankor kivenni a szabiját, amikor vizsgázol, akkor örülj, hogy megszabadultál tőle.

2011. jan. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lehet nincs igazam, de tiszta szívből ez a véleményem:

Ne mondja nekem senki, hogy szeretted te ezt a lányt...ha képes voltál vele így bánni. Meg el tudom képzelni azt is, hogy miért kell most hirtelen annyira...hogy milyen szolgáltatásai hiányoznak. Eltűnt a cseléded a házból? Nincs ki főzzön, mosson, takarítson rád? A vágyaid is kielégítetlen vannak? Kihasználtad, bunkó voltál vele, lealáztad...akkor miről beszélünk?

Hál'Istennek talpra állt a leányzó.

Neked már ne legyen vele dolgod...Így bánni a másikkal...hihetetlen.

Majd egy rendes fiú megadja neki, amit érdemel.

19/l

2011. jan. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

22:53!

Szerintem nem olvastad el rendesen a kiegészítést.

"Otthon volt egész nap, és arra sem volt hajlandó, hogy időnként (csak időnként)főzzön, vagy egy kicsit kitakarítson.Du 2-3-4 körül felkelt, és számítógépezett.Ebből állt ki."

Ilyen megterhelő volt az a fene nagy vizsgakurzus....Ha azt írta volna a volt barátnő, hogy felkelt minden reggel 6kor, du. 4ig tanult, közben csak evett, majd aludt, aztán megint tanult, akkor tényleg azzal van a baj, hogy nincs benne megértés, empátia...de így...

2011. jan. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon szerettem.Elismertem neki,hogy igaza volt.Az összeköltözéshez sem volt kedvem.Egyszerűen a nyáron csak buliztam,fociztam a haverokkal,gépeztem ez így volt.Nem tudtam elaudni hajnalnál előbb ezért nem is lehetett velem mit kezdeni délelőtt.Az a helyzet,hogy ő meg mindig elaludt este 9-kor.Aztán elmentem a haverokkal pár napra nyaralni mint eddig minden évben.Na amikor hazajöttem akkor kezdődtek igazán a bajok.A szabadsága alatt tényleg egy tapló voltam,hogy nem volt kedvem vele menni.Egyszerűen nagyon sokba került az együtt élés is és én még nem dolgoztam,ő meg igen.A költözést is ő erőltette.Nem érdkelte,hogy 1.5 km-re lakunk egymástól és hogy nekem ez anyagilag nagyon megterhelő.Azt mondta vagy együtt lakunk vagy vége.Én belementem.Nagyon hiányzik nekem.
2011. jan. 31. 03:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!