Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmagyarázná nekem valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmagyarázná nekem valaki?

Figyelt kérdés

Van 1 srác több mint 1 éve együtt vagyunk!

Nemrégiben kezdett el legjobban kialakulni a kapcsolatunk, de előjött 1 másik srác és réadésul nagyon jó barátok. A srác ma megjegyzéseket tett neki h el ne veszitsen engem ... és engem is dicsérgetett ... Hirtelen nem érzek a barátom után semmit ... a másik srác jobban izgat ... Mit tegyek? Valaki tudna vlmi jót és okosat mondani?


2011. jan. 27. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Hirtelen fellángolás, viszont ha később sem múlik el, akkor nem érdemes a barátoddal maradni. Csak nehogy miattad vesszenek össze. A legjobb lenne, ha nem törődnél vele, és a barátoddal lennél őszinte. Csak ezt ne mondd így el neki.
2011. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak fellángolás. Ha fontos neked a kapcsolat, mindent tegyél meg ennek érdekében! Legyél sokat a barátoddal, vedd sorba, miért is szerettél belé, és próbáld hanyagolni a másikat.
2011. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Várj vele ne hagyd hogy kedvére tönkretegye a kapcsolatotokat ha tényleg akar valamit szenvedjen egy kicsit....
2011. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszi nektek!!!

De nekem ez igy nagyon nehéz h a barátommal nap mint nap egyutt lenni és közben a másik sráccal pedig csak mosolyogni v csak köszönni ... :( Remélem minden jó lesz

2011. jan. 27. 19:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy ne haragudj?
2011. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
18 :)
2011. jan. 28. 14:24
 7/7 A kérdező kommentje:
összejöttem a sráccal de nem tudok szakitani a barátommal ... vlki segitene abba h mit mondjak neki ... de azt nem mondhatom meg h a baratjaval vagyok ... joba ...
2011. jan. 28. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!