Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szülei miatt szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szülei miatt szakított velem? Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni.20/F

Figyelt kérdés
Volt egy csodálatos barátnőm. Szeretem. Imádom!! Boldogok voltunk együtt, fantasztikus volt. 20 éves vagyok. Ő 15. Egyszóval imádtuk egymást. Nekem még most is fontosabb mindennél/mindenkinél. Tehát...... a szülei nagyon anyagiasak, ők mondhatni gazdagok. Az én családom szegény és elég zűrös is. Emellett azt hiszik, hogy csak ki akarom használni. És nem nézték jó szemmel, hogy randizgattunk, meg egyebek. Ezért titokban kezdtünk el járni, mert a szülei tiltották. Egy idő után eldöntöttük, hogy nem titkolózunk tovább, és együtt küzdünk a szerelmünkért. A szülei nagyon kiakadtak. Az apja ki nem bír állni. Azzal fenyegetőzött, hogy nagyon megjárom, ha nem szakítok a lányával. De engem nem érdekelt. Be akartam bizonyítani, hogy igenis szeretem. Mi ketten a közös jövőt tervezgettük. És én esküszöm eszemben sem volt kihasználni. Nagyon kívántuk egymást. De nem feküdtünk le. Majd egyszer már nem bírtuk tovább, mindkettőnkön túlnőtt a vágy és megtörtént. Csodálatos volt. Mindketten nagyon élveztük. Tudom jól, hogy mennyire szeret. Az utoljában egyre többet panaszkodott, hogy folyton cseszegetik a szülei és bántalmazták is, mert nem szakított velem. Ekkor én kibuktam és elmentem az apjához. De ő azzal fenyegetőzött, hogy rámhívja a rendőröket, hogy cirkuszolok náluk. Jól összevesztem az apjával és hazamentem, ő végigsírta az egészet, mert nem tudja kire hallgasson. Nagyon szereti az apját, de tiszta szívből szeret engem és nem akart elveszíteni. Később az utcán elkapott három nagydarab fószer és majdnem agyonvertek. Tudom, hogy az apja volt a dologban, de nem tehetek semmit, mert nem tudnám bizonyítani és balhézni sem akarok. Ezután mi még találkozgattunk. Tiszta, őszinte szerelemmel szeretjük egymást. Már láttam rajta, hogy nagyon fél. Míg egyik nap zokogva szakított velem. Sehol nem tudom elérni. Van is barátja, az apja egyik javasoltja. Egy gazdag fiú, vmi bírónak a fia. Régebben mondta is nekem, hogy összeakarja nagyon hozni az apja ezzel a fiúval. Tegnap láttam őket együtt. Rámnézett és nagyon szomorú volt. Majd belehaltam, ahogy láttam, h más csókolgatja. Nem akar velem beszélni. Levegőnek néz. Akárkit kérdezek, mindenki azt mondja, hogy sokat sír és folyton szorong, szomorkodik. Azelőtt folyton nevetett, mosolygós lány volt. Tudom, hogy szeret és így csak szenved. De nem akar találkozni, beszélni velem. Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni.
2011. jan. 27. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:

bocs, de nem olvastam végig :/


a szüleit szard le

a szerelemért nem kell küzdeni, ez nem film, vagy regény

a csajjal mindenképp beszélj

a szüleivel is próbáljátok együtt megbeszélni a dolgot


sok sikert!

2011. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hittem volna hogy még léteznek ilyen társadalmi különbségeken kiakadó, neo-arisztokrata emberek. Őszintén szólva nagyon sajnállak. Én most objektívan mondom azt, hogy ezen tedd túl magad, a lánynak is így lesz a legjobb. De tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű...
2011. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne tegye túl magát rajta. hülyeséget mondott a 2. válaszoló. tök ritka hogy két ember ennyire őszintén, feltétel nélkül szeresse egymást. harcoljatok, vagy VÁRJATOK, amíg 18 lesz. szeretitek egymást, az apja meg hülye, miért akarja olyasvalaki kezei közé kényszeríteni, akit nem szeret? én az anyjával leülnék bensőségesen beszélni, nem hagynám ezt az egészet :/ zsarnok szeretet az, amit kap az a szegény lány otthon. ne hagyjátok.
2011. jan. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fogadok hogy lány vagy...
2011. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
persze, veresse össze magát egy olyan lányért, aki most baszik rá, mert így kényelmes neki. Itt nem a lány a legnagyobb áldozat..
2011. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán a gazdag fiút kihasználhatná, hogy függetlenedjen.
2011. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!