Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szerelmes belém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém a csaj?

Figyelt kérdés
Csak haverok vagyunk, de ha velem van, akkor olyan elvarázsolt. Csak beszél, beszél meg ha rá nézek akkor elpirul és megbicsaklik a hangja sőt ha hozzá érek úgy remeg is kicsit. Múltkor szivattam direkt bevetettem a legszexisebb tekintetemet erre teljesen elolvadt ezt mondta jajj aztán tökre elpirult. mondom mi van? elkezdi semmi csak ahogy rám néztél... de mindegy hagyjuk... mondom mondd már el mi van? Mikor haza kísértem a házuk előtt meg arcra puszi helyett majdnem a számra adta a puszit elköszönéskor. Szerintetek szerelmes belém és nem meri elmondani vagy mi?
2011. jan. 27. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Tuti beléd van esve:D Legközelebb próbálkozz be egy csókkal szerintem :)
2011. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Neked ennyi jel nemelég? Teljesen totálisan beléd van esve :DDD Ha neked is tetszik ő, akkor mindent bele :))
2011. jan. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fülünyúl ***** válasza:
Nyomjad Rózsi!! l..l
2011. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
:DD
2011. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem terhes!
2011. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerelmes beléd :)
2011. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!