Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tipikus hozz is ajándékot meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tipikus hozz is ajándékot meg ne is szitu, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy srác, nagyon bejön, már 2 éve ismerjük egymást, csak eddig volt barátnője. Kavartunk is már buliban. Azóta beszélgetünk és azt mondta, hogy ő most már végre azt szeretné, ha nem neki kéne küzdeni valakiért, hanem érte küzdenének, viszont azt is mondta, hogy azért vágyik valakire akiért küzdhet, mert ha valakit könnyen megkap akkor nem becsüli meg. Én is ugyan így vagyok, ebben nagyon hasonlítunk, ha valami könnyen jön azt nem értékelem, viszont mivel ő nem jön túl könnyen, igazából már 2 éve is tetszett, most odáig vagyok érte, de nem tudom, hogy mit csináljak, hogyan szerezhetném meg, hogyan viselkedjek vele? Kellessem magam vagy nyomuljak rá, vagy hogy? Szerintetek mit akarhat?

17/L 19/F


2011. jan. 27. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:
leginkább add önmagad.. és a kelletés és a nyomulás között találd meg az arany középutat.
2011. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!