Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet normális kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet normális kapcsolat, vagy meneküljek?

Figyelt kérdés

Fontos lenne - olyanok véleménye is, akik hasonlót már tapasztaltak. Volt már 5-6 randim a sráccal, én 21, ő 25 éves. Randik közben ímél, telefon. Megkedveltem, jól érzem vele magam. Vannak közös dolgaink, külsőleg-belsőleg megfogott.


Viszont. Utalt nekem furcsa dolgokra, először írásban. "Reméli nem így lesz, de sokszor máshogyan könnyebb lenne..." "Úgy érzi, nincs értelme az életének, mert rengeteg csalódás érte"... Rákérdeztem élőszóban, mert sejtettem, hogy komolyat jelent.


Eredmény: gondol sokat az öngyilkosságra, sokszor el is képzeli, hogyan tehetné meg. Most lett meg a jogsija, de nem vezet, mert fél, hogy mit tenne (gondolt már rá, hogy egy fának nekimnejen...).

Iskola utáni váltás, elhelyezkedés, múltbeli rossz emlékek viselik meg.


Úgy érzékelem, akkor enged magához igazán közel, ha a saját gondjairól van szó, akkor szinte dől a szó belőle. Azt viszont annyira nem érzem, hogy törekedne engem, az én életem, múltam is megismerni, bár ez egy kezdeti benyomás.


"Meneküljek",vagy adjak esélyt, hátha mégis normális kapcsolat lesz?

(nincs sok párkapcsolati tapasztalatom...)


Legjobb barátnőm óvva int. Szerinte akkor lesz valamiből normális kapcsolat, ha normális férfi + normális nő felállás van, és mind a két fél tud örülni az életnek, és a másik embernek is. Szerinte ettől a sráctól később se várhatnám, hogy tudjak rá számítani.


Tanácsok?


2011. jan. 27. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a barátnődnek igaza van.az ilyen emberek leszívják a másik energiáját.
2011. jan. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Áh, el vagy tévedve. Kis barátod egyáltalán nem akar öngyilkos lenni, mindösszesen erősen egocentrikus és érzelmi parazita. Ez annyit jelent, hogy akkor érzi jól magát, ha csak vele foglalkoznak, foglalkozol. Ehhez remek eszköznek találja ezt a meghalósdit, nincs kedvem az élethez dumát, mert ilyenkor megijedsz és minden porcikáddal rá koncentrálsz, vigasztalod, güggyögeted. Neki meg ez kell. Így ő nem kell hogy foglalkozzon veled, nem kell hogy figyeljen rád. Egyszerűen kizsarolja a figyelmed abszolut mértékben. Mihelyst nem ő van a figyelmed és törődésed középpontjában, előjön ezzel a dumával, vagy ha csak szimplán hiánya van. Ez kielégíti lelkileg. Rendkívül önző embertípus az ilyen és óriási ívben kerülni kell, ugyanis ez hosszú távon sem működik. Ha nem fogsz rohanni és güggyögetni amikor ő nyavalyog egyet, akkor sem fog öngyi lenni, hanem majd dúl-fúl, duzzog és haragszik rád és majd oltári Canossát kell járnod ahhoz, hogy nagy kegyesen megbocsássa amiért nem vele foglalkoztál amikor neki szüksége volt rá (amikor csettintett).

Az ilyen embert páros lábbal kell azonnal kib@szni mert megfojtja az egész életed, elszív minden energiádat, nem hagy élni, mozogni, és még te leszel a hibás ha nem kizárólag és 100%-osan vele foglalkozol csak. Undorító érzelmi zsaroló, önző, parazita típus.

Éppen ezért látod jól, hogy nem törődik veled és nem érdekli semmi veled kapcsolatosan.

Innentől a választás a te kezedben van.

2011. jan. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem menekülj, amig még tudsz! Úgy értem, hogy amíg még nem vagy annyira szerelmes belé, hogy már nem akarod otthagyni, másrészt pedig addig, amíg ő nem kötődik annyira hozzád, hogy nem fog engedni, és elkezd téged zsarolni, hogyha elhagyod, akkor öngyilkos lesz!
2011. jan. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább próbáld meg rábeszélni, hogy forduljon szakemberhez. Te legfeljebb hozzábetegedni tudnál.
2011. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 01-27 11:02



Az ő válaszával értek egyet. Nekem is volt egy ilyen ismerősöm, de ne tudd meg mennyire leszívta az energiámat mikor az öngyilkossági hajlamairól kezdett el beszélni.

A végén már annyira nem bírtam tovább, hogy megutáltam azt a gyereket.És mint kiderült, tényleg egy önző egocentrikus ember volt.Kár, hogy nem láttam át rajta.De mostmár ebben is van tapasztalatom.

Viszont, próbáld meg legalább arra rávenni, hogy menjen el pszichológushoz.

2011. jan. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!