Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért az a pasi kell, amelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az a pasi kell, amelyik soha nem lehet a tied?

Figyelt kérdés
Egyébként meg, egy szemét disznó. :D XD
2011. jan. 26. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert ilyen vagy:P Fordítva, hogy esne jól? Ha egy pasinak másik lány kell? Ugye egy szemét disznó lesz akkor is:D hát akkor mi a különbség?:D
2011. jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az kell, aki már két éve az enyém és egyáltalán nem szemét disznó. :)
2011. jan. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hmm.. igen, milyen ismerős. Beleszerettem egy ilyen "szemét disznóba", egész jól elvoltunk, én kerestem utána de hiába, nem érdekeltem. Találtam viszont helyette egy nagyon rendes srácot, és aznap mikor kimondtuk, hogy mostantól egy pár vagyunk, jelentkezett nálam a "szemét disznó", hogy járni szeretne velem. De én jól döntöttem:) Már túl vagyok rajta(:
2011. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert izgalmas.... vagy mert valami perverz módon szeretünk szenvedni... mert ezerszeres szorzóval számlálódik az az idő, az az aktus, ami vele történik meg... mert ha sikerül "elcsábítani" egy ilyen "szemét" férfit, akkor az a buta illúziónk, hogy tudunk valamit.

És mert mindig az a legérdekesebb, a legcsábítóbb, ami nem lehet a tiéd:-)

2011. jan. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A szemét disznó kifejezést átvitt értelemben mondtam, nem sértésnek szántam más felé. Bocsánat, eléggé félreérthető votam.
2011. jan. 27. 09:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelő tökéletesen megértette, hogy mire gondolok. Köszi.
2011. jan. 27. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!