Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pasi lehet szerelmes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi lehet szerelmes egy olyan nőbe, akit csak képernyőn látott?

Figyelt kérdés
azaz hallotta a zenéjét annak a külföldi csajnak, sőt a képét is kirakta telefonján háttérnek, akkor szerelmes belé?
2011. jan. 26. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak nagyon tetszik neki és vonzódik hozzá. A róla kialakított fantáziaképbe lehet "szerelmes".
2011. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz, hogy Tarja Turunen képét tette ki és Nightwisht hallgat? Ha igen, akkor egyszerűen csak jó az ízlése.

Szerintem nem kéne bolhaf*szból elefánts*gget csinálni.

2011. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
van, aki wow karakterekbe szerelmes! :O
2011. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

én pont imádom an ightwisht és Tarját is, de nem vagyok szerelmes belé, mert lány vagyok

csak én vagyok féltékeny a szép nők miatt, igaz Tarja zenéjét ismerem, de valahogy nem lennék miatta féltékeny, lehet pont azért, mert ismerem, és tudom h a zenéjéért nagyon lehetne szeretni, nem a melleiért :)

csak mer párom telefonjába találtam két képet egy csajról, vagyis nem találtam, hanem az volt kitéve háttérnek, amig enyémet be nem rakta helyette, és amikor a telefonját rákötötte a gépemre az adatkábel segítségével, akkor ak épek közt ott volt annak a csajnak két fotója, igaz jó volt a színvilága mert színes egyéniség :)

lehet szereti a zenéjét, de eddig nem tudtam róla

mindenesetre a képek alatt láttam a nevét, most rákerestem és pár képet lementettem róla, tényleg énekesnő, és a paramor együttesben énekel

bár sztem kaka számai vannak és a hangja is átlagos

Lady Gaga ra meg Evanescence énekesnőjére nem vagyok féltékeny, talán azért mert én is szeretem őket, igaz azok képeit nem láttam háttérnek kirakva, de tudom h azt hallgat :)

lehet beteges vagyok már :)

csak nem értem ha párom szereti a vad csajokat, akkor mért nem engedi h én is vadan öltözködjem meg extrém feltűnő frizurát csináltassak magamnak... lehet fél h visszajön az önbizalmam és élni fogok vele, hogy más pasik is hajtanak rám?

a lényeg h én vagyok neki háttérnek kinn és h nem hinném hogy valaha is összejöhetne akármelyik külföldi énekesnővel

de legalább így már nem zavar annyira az első exe :) akiről annyit mesélt

2011. jan. 26. 21:07
 5/9 A kérdező kommentje:
bár én iso lvadozok ha meglátok egy jó pasit, hiába vagyok szerelmes, és ha tv ben meglátom Gerard Buttlert, tisztára úgy érzem h bele vagyok Zúgva, főleg az operaház fantomjában meg az Attila isten ostorában volt nagyon jó pasi, már csak akkor vehetnék igazán elégtételt, ha a pasim előtt áradoznék róla :) igaz akkor én se lennék jobb nála, de valahogy rosszul esne ha ő ugyanezt csinálná, akár a hátam mögött
2011. jan. 26. 21:08
 6/9 X Jakab ***** válasza:

A szerlem nem jelent vakságot,az meg hogy csajokat rak ki semmit sem,szerintem akkor aggódj ha majd nem rád cseréli le.Én is szoktam kirakni,és nem is tudom mért,de imádom a párom,és nem kell más.


szerintem veleszületett férfi dolog.

2011. jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Illúzióba szerelmes,ilyet szeretne maga mellé.Átmeneti állapot el fog múlni,mert felébred,hogy elérhetetlen!:)
2011. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ha olyat szeretne, akkor mér nem olyan csajt keresett magának

amúgy úgy néz ki mint egy papagály, és nem olyan az ideálja, ha én olyat csinálnék magamból biztos nem örülne neki

tehát ez sem logikus

2011. jan. 28. 17:14
 9/9 X Jakab ***** válasza:
Minta szerelem na az sem logikus.ne is keresd ilyen dolgokban!
2011. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!