Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nagyon tetszik :$

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon tetszik :$

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet,hogy van egy fiú,aki nagyon tetszik..Egy suliba járunk,de nem egy osztályba, csak egy évfolyamra(6.o)..suliba még nem beszéltünk mert én nem is nagyon merek odamenni hozzá meg ilyesmi :$...De már chaten pl.írkáltunk egymásnak,és tök jól elbeszélgettünk meg minden,de nem mondtam meg neki,hogy kivagyok..Tudta hog ugyanoda járunk,dee...Meg a barátnőm mondta,hogy vegyem fel MSN_re de azt sem tudom mit írjak neki..Egyszer volt egy olyan ahol élőben ott voltunk mindketten,mert nemrég fogócskáztak (xd) az osztálytársaink és mi is beszálltunk,és nagyon jól elvoltunk...Mindig eltervezem,hogy odamegyek hozzá,meg minden,de amint meglátom nem megy..Vegyem fel msn-re? Vagy hogy kezdjem? (12/L,de kérlek most ne azt mondjátok,hogy ehhez még kicsi vagyok...)
2011. jan. 26. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
De jó még nektek.. :D
2011. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mért : D? am most azon agyalok,hogy mit írjak neki ><
2011. jan. 26. 19:23
 3/10 fegyvernepper ***** válasza:

Hát... nem igazán tudom mit akar egy 12 éves...

Én 15 éves vagyok, de szerintem még én is fiatal vagyok hozzá, meg a függetlenségénél nincs jobb!

15f

2011. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát ne várjál sokat a sráctól, ha átlagos 12 éves, akkor (viccen kívül) még a számítógép a legjobb barátja, és egy csajt könnyen felad a baráti társaságért.

Egyébiránt meg: bátorság!

18F

2011. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De, kicsi vagy hozzá.

Beszélgetni beszélgethetsz vele meg egyéb dolgok, de ne járj vele, mert ilyen korban teljesen felesleges. Inkább csak legyetek jó haverok vagy valami hasonló.

Ha 3-4év múlva is tartjátok a kapcsolatot, akkor bele lehet vágni, mert egy picit komolyabban fogjátok venni a dolgokat.

2011. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valóban azt kérted, hogy ne írjuk, hogy kicsi vagy hozzá, és ezt nem is mondom, de ha még te komolyabban is gondolnád [hát persze 12 évesen hogy gondolnád:)] az a fiú biztos nem fog majd igaziból szeretni téged, hiszen még mindketten fiatalok vagytok, és még feleannyi dolgot sem tudtok az egészről, mint amennyit tudni kéne a szerelemről.. Már alapból az bukta, hogy odamenni sem mersz hozzá :) Egy kicsit nagyobb bátorság, MSN-re is vedd fel, és kezdj el vele témázgatni, de szerintem hagyjad még azt a fiút 2 évig és ha utána még mindig tetszik, akkor próbálkozz nála.. Hidd el, akkor már te is fogod tudni, hogy hogyan kezdd :) De azért sok szerencsét hozzá, és bátorság! (am a 18 fiú elmondta az egésznek a lényegét, én csak kiegészítettem) F/16
2011. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért jó, mert még 12 évesek vagytok és most nyitogatjátok a kis szíveteket.

Mondjuk nekem nem ilyen volt 12 évesnek lenni, úgyhogy mindenhogy irigy vagyok.. :D

31F

2011. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

. . . .. . . . . . . . . . . ,.-'". . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-". . . . . . . . . . . . . . . . . ."-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ":,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:". . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . ."~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . "~,_. . . .."~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . ."=,_. . . ."-,_. . . ,.-~-,}, .~"; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . ."=-._. . .";,,./`. . /" . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . .."~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-"

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _

2011. jan. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Háát..Most van barátnője..De az az egyik osztálytársam,akit nagyon ismerek és minden fiút kihasznál..De egyébként azóta már beszéltem párszor a fiúval,és azóta nagyon sokszor egymásra mosolygunk :)
2011. jan. 29. 22:46
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha rá nézek vagy elnéz másfele,vagy pedig viszonozza és ő is engem néz.Ha elmegyünk egymás mellett egymásra mosolygunk..Igazából az elsőre vagyok kíváncsi:Az most jót jelent vagy nem?
2011. febr. 1. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!