Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S. - Szerető lettem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. - Szerető lettem! Mit tegyek? Meddig várjak?

Figyelt kérdés
Adott egy 23 éves srác és egy 25 éves lány akik tini koruk óta együtt vannak én nem ismerem a lányt! (Hellyel közzel, mert a srác már elhagyta máskor másért) Most 1 éve vannak együtt újra és én 1,5 hónapja vagyok a szeretője, ami ellen sokáig harcoltunk. Nagyon beleszerettem, de ő azt hajtogatja, hogy soha nem hagyná el a bnőjét. Persze azt is mondta hogy soha nem fog hozzám érni, megcsókolni, lefeküdni velem, de ezeken már ugye túl vagyunk. 30 napból 25 napot és éjjelt velem tölt, azt mondja a csajával bőven elég heti 1-2 tali mert különben szétszednék egymást meg állandóan veszekednének. Szerintetek van esély arra hogy a ,,soha nem hagyja el” mondat is megváltozhat, mint azok amikre azt mondta eddig, hogy soha, aztán meg mégis?? Remélem érthető a dolog..még ha kicsit zavarosan is írtam le. Kérlek adjatok tanácsot mert nem tudom mit tegyek. Én nem akarom arra kérni hogy hagyja el!!! Meddig várjak? Érdemes e várni?
2011. jan. 26. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Ribanc!
2011. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bretso ***** válasza:
90%
Igazából tök mindegy mit csinálsz, alapból ugye ribanc vagy, mit vársz? Várj rá, de remélem átver és a nőjével marad. De legjobb lenne, ha elhagyná és veled lenne, már tervezgetnéd a közös életet utána kibökné, hogy másfél hónapja más ribancot k*r nem téged, nevetnék rajtad és az összetört szánalmas életeden.
2011. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem,sajnos nincs.Ha szakitanak is es veled rendes kapcsolatot is kezd melletted lesz masik csaja.Ugy,mint most te.Sajnalom...
2011. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszike! Ha esetleg mostantól csak olyan írna aki túl tudja tenni magát azon, hogy egy ,,ribanc" vagyok, azt megköszönném. Most nem az erkölcsi kommentekre vagyok kíváncsi.
2011. jan. 26. 15:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért bíznál valakiben, aki már megcsalta a barátnőjét, ráadásul ezt első kézből tudod? Rád is rádunna, ne aggódj. De persze ha ez neked jó, akkor csináld.
2011. jan. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

r.iba.nc, k.ur.va stb jelzőket csak úgy dobáljátok mindenkire.

Gondolkozhatnátok. Igen az ri.banc aki egy éjszakás numerába belemegy,nem pedig kur.va!(ku.rva : pénzért nyújt szexuális,testi szolgáltatást )

Ez a lány nem rib.anc csak szerelmes. És erről nem csak ő tehet hanem a fiú és annak a barátnője is. Mivel az a csaj valamit nem ad meg neki ami a fiúnak kell! A fiú meg olyan aljas ,gyáva ember ,hogy nem mer kilépni a kapcsolatból és inkább csalja a barátnőjét.

Én már voltam megcsalva,nagyon rossz érzés volt. Mikor rájöttem szakítottam is. Fél év szenvedés alatt rájöttem ,hogy egy két dolgokban nem tudtam megadni azt a páromnak amit szeretett volna(volt amit akaratomon ellenére se nem tudtam). Közös jövönk se lett volna! Mikor elköltöztem már másnap ott aludt a másik csaj. Másfél évig voltak együtt. Azt a csajt is megcsalta.


Szóval várhatsz rá.Lehet összejön. De honnan tudod ,hogy veled nem fogja ugyan ezt megtenni?

2011. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem te magad leírtad a választ a kérdésedre... "30 napból 25 napot és éjjelt velem tölt, azt mondja a csajával bőven elég heti 1-2 tali "

Neki ez így jó, tehát, nem fog vele szakítani, tőle megkapja, amit akar, és tőled is... Így minden szuper.

Én a helyedben lelépnék, tudom, hogy szereted, de ezzel csak magadnak ártasz, ő megkap mindent, te pedig várhatod a csodát, hogy majd egyszer a tiéd lesz teljesen.

2011. jan. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm az eddig hozzászólóknak! Itt egészen biztos nincs jó vége a mesének, valaki biztos szenvedni fog. Ismerem őt, hogy milyen felfogása van az ilyen dolgokról, lehet, hogy megcsalna, lehet, hogy nem, de ez a jövő zenéje és baja, jelenleg még nagyon messze vagyok attól h engem ,,csalhasson" és először az első problémán kell átlépni, aztán majd főjön akkor a fejem a megcsalás miatt amikor már én vagyok a Nr.1.!!
2011. jan. 26. 16:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg jófej srác kóborol a világban neked pont egy ilyen monogámiában retardáltat kellett kifogni. Az is tény, hogy ez a srác nem bír megmaradni egy személy mellett, addig lépj le amíg nem késő.
2011. jan. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

pont ezért nem bíztam a barátomban, mert az 5 nap alatt amíg nem találkoztunk, simán lehetett volna csajjal, még ha csak kettyintésre is

igaz őt zavarja, ha nem bízok benne, de mivel sok ilyen pasi van, aki jól titkolja, hogy hűtlen, és inkább megcsal mint elhagy, ezért sose lehet tudni

szal nem szép tőled h elcsábítod mástól a pasit, de ő sem különb, te az elejétől fogva tudtad hogy van valakije? Nem mondom, hogy ribanc vagy, de ha párom veled csalna lehet azt mondanám. Ha pasid lenne és őt csalnád az se lenne szép, de így sem az. Pasit persze nem mentegetem, ő nem szerelmes, te viszont az vagy. Viszont téged is meg fog csalni akár mással, akár a nőjével, és igaz beléd sem szerelmes így valószínű, de a nőjébe sem. aki szerelmes az csak szex miatt nem csal meg senkit. Szal szerelmes vagy, épp ezért nem kéne eltűrnöd hogy kihasználjon, így megalázod magad és még kiábrándítóbb leszel számára. Ha zat mondja szeret ne hidd el neki. Tudom hiányozna, de nem szerethetsz egy szemetet, nem lennél vele boldog, max a szemeit szeretheted a lelkét nem. Biztos nem ilyen kapcsolatra vágysz és van más pasi akibe bele tudnál szeretni olyan helyes meg aranyos. Mért nem ismerkedsz mással? Csak mégnagyobb fájdalmat fog okozni. Hidd el akárkivel jön össze mindenkit meg fog csalni egészen addig, amíg nem lesz igazán szerelmes. Ez a pasi nem tudja mi a szerelem. Olyan dologra vágysz, amit tőle nem kaphatsz meg, legalábbis te nem. Ha rendes ember lenne nem használnak i meg hazudna, hanem elmondaná hogy nem akar

kihasználni, ezért mivel nem szeret nem is fog szexelni veled. A csaja meg jobban járna ha szakítana a pasijával (ha tudná) mert őt is csak hülyének nézi. Megszabadulna egy ilyen bunkó pasitól. Akinek meg nem elég egy nő, akit hajt a vadászösztön, az meg minek megy bele kapcsolatba? Ennek nincs értelme. Ha meg veled is lenne de másról ábrándozna az eléggé zavarna téged gondolom, nem szeretheted annyira, hogy beletörődnél ebbe is csakhogy veled legyen, érdekeljen már az hogy nem szeret téged igazán, mit ér a teste ha nem ott van lélekben.

2011. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!