Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak? Menjek-e el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Menjek-e el vele setlni vgagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy fiu 1 hete szakitottunk.6honapot voltunk egyutt.O vette el a szuzessegem.Nagyon szerettem.3x szakitottunk.Ma irt smst.Elhivott setalni.Nem tudom,hogy elmenjek-e vele vagy nem.Erzek meg iranta valamit.De felek,hogy nem mukodne,mert mindig igy volt.Szakitottunk aztan ra 1 hetre kibekultunk.O azt mondta,hogy szimpi vagyok neki meg es,hogy nagyon hianyzok.Nem tudok mire halgassak az eszemre vagy a szivemre.A szivem azt sugja hogy probaljam meg meg 1x de az eszem,hogy mar adtam neki 2 eselyt nem erdemli meg a 3-at.Sokat veszekedtunk,de annal ellenere nagyon szerettuk egymast.Mindig o szakitott velem,mert hogy en ilyen vagyok meg olyan.De o sem volt kulonb nalam,csak en sokat turtem neki.Menjek el ma vele setalni vagy ne?Vagy ha el is megyek,akkor mit mondjak?
2011. jan. 26. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el vele sétálni és mondd meg neki, hogy többet nem fekszel le vele, hiába próbálkozik. Merthogy azért akar veled lenni, ez nyilvánvaló.
2011. jan. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el. Legfeljebb lesz egy jó estéd, ettől még nem biztos, hogy lesz is belőle valami. Majd ott eldöntöd. Nem kell mondanod semmit. Végül is, ő hívott el. Szerintem lesz témája, amire csak reagálnod kell.
2011. jan. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
es van mar baratom,de annak ellenere meg mindig setalni akar velem
2011. febr. 2. 15:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont azért akar sétálni veled. Féltékeny. Gondolkodott volna előbb.

Neked meg ha van új barátod, akkor vele foglalkozz, vagy hagyd ott a régiért. De ne verd át.

2011. febr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
1 hete szakitottatok es mar uj baratod van ??:D az aztan szep szerelem lehetett mondhatom ... gratulalok ... es az uj baratod mit szol hozza? gondolom nem tetszik neki ... ha meg vesekedni akarsz az uj pasiddal akkor menj csak a regivel setalni ... ha meg nem akkor meg mondd meg a volt pasidnak hogy kopjon le ... ennyi ...
2011. febr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!