Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közeleg a Valentin nap, ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közeleg a Valentin nap, ebben az esetben mit csináljak? Jól jönne pár ötlet.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az egyik lány osztálytársam nagyon tetszik nekem. Sokat beszélünk, jól elvagyunk, szeret velem lenni. De azt nem tudom, hogy tetszem-e neki én is mint pasi. De sokat néz engem, meg állandóan mosolyog rám, szemembe néz ha beszélünk meg hasonlók. Szóval, szeretném meglepni valamivel valentin napon, nem feltétlenül ajándékkal. Nem is akarok nyomulósnak tűnni, valami szolídabb dologra gondoltam. Ti mit tennétek? Adnátok neki valamit, vagy simán felköszöntenétek és puszi(még sosem adtunk egymásnak), vagy verset írnátok stb? akinek van jó ötlete írjon!


köszönöm előre is!



17/F


2011. jan. 26. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a te esetedben maradhatunk a szokványos dolgoknál: virág vagy csoki vagy plüss.

Bővebben: vörös rózsa, vagy más vörös/piros virág (de a rózsa "mindent visz"). Csoki: szív alakú szamos-marcipán, szív alakú milka.

Tényleg csak valami apróságot, hogy ne érezze egyikőtök se magát zavarban. Ez mellé, ha izgulós vagy és nem mered személyesen, lehet egy képeslapra, vagy sima papírra írni egy idézetet/verset/vallomást.

2011. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 HU_Anita válasza:
1 szál vörös rózsa? Nem sok, nem kevés... és így a puszi is összejöhet! ;-) Sok szerencsét!
2011. jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Azért azt el kell mondjam mert önkénytelenül is ki kívánkozik belőlem hogy a valentín napnál nagyobb balf@szságot még nem zúdítottak az emberiségre ez tény csak egy újabb marketing fogás a sekélyes befolyásolható embereknek ! Lehet hogy fáj a hős szerelmeseknek de ez így igaz !
2011. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. viszont erre jó alkalom...
2011. jan. 26. 15:25
 5/7 anonim ***** válasza:

osztom az utolsót.

már nem azért, de hogyha valaki bejön nekem, és jóba vagyunk, akkor találkoznátok sulin kívül is, és ott sokkal jobb, NEM VALAMI B_:UZI KITALÁLT ÜNNEP miatt beszélni, ajándékozni. és ott mégse olyan gáz ha visszautasít.

2011. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Virágból semmiképp ne vöröset vegyél, az már a nagy szerelem jelképe, inkább rózsaszínt, vagy fehéret piros foltokkal ilyen esetben. Bár nagy virágos vagyok, inkább először egyszerűbb dolgokkal kéne kedveskedned neki, mert egy virág tud ám ijesztő is lenni. Nem mindenki szereti sajnos. Egy csoki, vagy plüss állat is jó ötlet szerintem.
2011. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 melcsiboszi ***** válasza:

Aki ennyire utálja a Valentin-napot, az még sosem készült rá izgatottan? Vagy nagyot csalódott, és emiatt akarja másnak az életkedvét, örömét, várakozását elvenni?

Szerintem a rózsaszín rózsa jó ötlet, amiatt, amit az előttem szóló írt (hogy miért ne piros legyen), meg esetleg hívd el sétálni, cukrászdába vagy ilyesmi.

Sok sikert! ;-)

2011. febr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!