Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítsek. (? )! nagyon belezúg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsek. (? )! nagyon belezúgtam (? )

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem...:)Én 7edikes ő pedig 8adikos és eddig csak facebookon beszélgettem vele (szinte minden nap)...és most nem tudom,hogy hogy szerettessem meg magam vele mert én fülig belezúgtam...<33aranyos kedves helyes és nagyon cuki...:Pmég nem találkoztunk de szerintetek kérjem el az msn címét vagy várjam meg míg ő kéri el...eddig csak arról beszélgettünk hogy mi a kedvenc hobbija meg hát szóval csak ilyenekről.

ő egy másik suliba jár de a 2 suli tök közel van és talit is megtudnánk esetleg beszélni...és az lenne a kérésem aki volt már ilyen helyzetben az adjon nekem tanácsokat arról hogy miről beszélgessünk és hogy tudnám magamba szerettetni.témákat és tippeket kérnék előre is kösziiii...:)


2011. jan. 26. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Régen még a férfi elment a nőhöz és udvarolt. Később jött a telefonszám csere és a telefonos udvarlás. Most meg az megy, hogy "elkérjem az msn-címét"? :) Vicces. Facebookon is tudsz üzenetet küldeni neki, nem? Az is van olyan közvetlen és emberközeli mint az msn. De ha engem kérdezel, akkor inkább próbálj személyesen érintkezni vele.
2011. jan. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemsoká már csak virtuális szex lesz nyugi.
2011. jan. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan elkérheted az msn címét, de ez tulajdonképpen olyan, mint a fb-s chat. Én a személyes találkozás híve lennék, mert neten keresztül mindenki olyan, amilyennek mutatni akarja magát, nem lehet igazán megismerni a másikat. beszéljétek meg, hogy egyik nap suli után sétáltok egyet, és máris jobban megismeritek egymást.

Arról sajnos nem tudok tanácsot adni, hogy hogy szerettethetnéd meg magad vele, mert ez vagy kialakul, vagy nem. (És én sem magamtól kérnék tanácsot ebben a témában, mert ezt a részét mindíg elszúrom...)

Sok sikert! :)

2011. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszii...:)majd biztos elmegyünk sétálni de ahhoz ég jobban meg kéne ismernünk egymást...:)
2011. jan. 26. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!