Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan "szerezhetném" meg őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "szerezhetném" meg őt?

Figyelt kérdés
Van egy nálam 2 évvel idősebb lány( ő 19), akivel már kb 1 hónapja kavargatunk, és én beleszerettem, de neki van barátja. Szeretnénk együtt lenni, de még nem mer szakítani a barátjával, mert első kapcsolatuk volt, ez a 3. évük. Mondta már ismerősöm, hogy miért nem szedem el a pasi elől? ezt hogy értette? Mármint, tudja , hogy szeretem, ő is mondja, hogy szeret, találkozgatunk, jó vele lenni, de többet szeretnénk, de mégis hogy érti hogy szerezzem meg? vagyis mit tegyek még, hogy azt lássa, hogy húú ez tényleg akar engem vagy valami hasonló?
2011. jan. 25. 16:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó jól mondja! Ez ne kerülje el a figyelmed, ezek alapján dönts hogy kell e neked az a nő vagy sem. Bár egyszer akkor is jó, vagy kétszer de hosszútávra szerintem ne tervezz vele mert csak rosszul jársz!
2011. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!