Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk nektek milyen csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek milyen csajok jönnek be (párkapcsolat)?

Figyelt kérdés

Elég nőiesen öltözködöm és ha szexre kerül a sor akkor sincs rám panasz,de egyébként a hétköznapokban sokszor gyerekesen viselkedek.Imádok nevetni(Nem vihorászni ész nélkül),poénkodni,néha megbolondulok,nem vagyok semmi jónak az elrontója:D Úgy érzem így 21évesen talán komolyabbnak kellene már lennem.A barátom is veszi a lapot,nem volt még ebből probléma,de előttem sok idősebb barátnője volt.Vajon jobb lenne ha kicsit komolyodnék és inkább szenvedélyes,romantikus lennék ahelyett,hogy sokszor "idétlenkedek"?Elég ha csak az "ágyban vagyok nő" egyébként pedig még nem nőttem fel teljesen?

Vagy egy nő legyen mindíg a "végzet asszonya"?

21/L


2011. jan. 25. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Legyen nagy melle és nagy feneke.
2011. jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Lehet, hogy érdemes lenne egy kis kvantummechanikát tanulnod: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


A kvantummechanika univerzális: mindig egy jó téma a vacsoránál, de poénkodni is lehet vele. :D


De komolyra fordítva a szót: nem tudom. De ha őszinte a kapcsolatotok, akkor ezt nyugodtan megkérdezheted tőle is.

2011. jan. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mintha az én barátnőm lennél , és én őt imádom a legjobban az eddigi összes kapcsolatomból .

Pedig eddig én is azt hittem , hogy nekem egy érett nő kellene már , de mivelhogy én is sokszor gyerek-lelkű vagyok , ezért ő illik hozzám a legjobban .


Szóval nekem biztos nem kell a végzet asszonya , jó a gyerekes kislány , főleg ha az ágyban egy vadmacska :)


én 24 ő 25 -> tehát mi még idősebben is gyerekesek vagyunk és bolondok .

2011. jan. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
a leírtak alapján te egy fő nyeremény vagy, meg ne változz semmi pénzért és szerintem nem ettől lesz valaki gyerekes
2011. jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Első válaszoló,köszi,de én most inkább a belső tulajdonságokra lennék kíváncsi;)

Azért nem kérdezem,mert úgyis azt mondaná így vagyok jó,nem akarna megbántani.

Oké,a kvantummechanikán elgondolkodom,ez már elég komoly téma:DD

Az 3.válasznak örülök,jó tudni,hogy nem vagyok egyedül ezzel.Sokszor látom,hogy a csaj folyamatosan riszálja magát a fiú mellett,egy mosolyt nem enged el,csókolóznak meg egymásba bujnak.Mi nevetgélünk,hülyéskedünk,az erotika marad otthonra.

Egyébként nekem sem áll szándékomban megkomolyodni,de azért egy kis változásra képes lennék.

Még jöhetnek válaszok,ha valakinek van hozzáfűznivalója:)

2011. jan. 25. 10:14
 6/10 X Jakab ***** válasza:
100%

Szia,szerintem annál rosszabb nincs mint mikor egy ember az akar lenni ami valójában nem,mert akkor mi leszel báb?

Figyelj az ember sosem nő fel,nem is kell,sőt az csak jó ha vidám vagy és önmagad azt ne add fel,mert akkor szerelem ide vagy oda....persze változz is de ne egyik napról a másikra majd jön magától,a lényeg hogy légy figyelmes,a párod reakcióira,mikor milyen a helyzet vagy a hangulat,hidd el tudom,én is megérem ezt a párommal,de nem lesz baj ha szeretitek egymást,mert akkor odafigyeltek és összehangolódtok.

2011. jan. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. jan. 25. 12:06
 8/10 anonim válasza:

Szia!


Az én szerelmem 25 éves, gépészmérnök, komoly állása van egy nagy multinál külföldön. Viszont a magánéletben olyan, mint egy 14 éves kis fruska, a tóparton vihorászva üldözi a galambokat, meg ilyenek... Azt hiszem, ezért szerettem bele a lányba...


Szóval meg ne változz, minnél idősebb leszel, annál értékesebb lesz a "komolytalanságod"!

2011. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

> Első válaszoló,köszi,de én most inkább a belső

> tulajdonságokra lennék kíváncsi;)


:))) Azt nem írtad.


34 éves öregember vagyok, nekem kicsit másak már a perspektívák :)

2011. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:)Köszönöm a hozzászólásokat!
2011. jan. 26. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!