Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki csak hétvégenként tud találkozni a párjával? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

A páromnak el kellett mennie másik városba,1 órányira tőlem munka miatt.Ezentúl mindig csak hétvégeken tudunk csak találkozni.Már nagyon hiányzik!!!Rossz,mert ezelőtt mindennap találkoztunk és furcsa lesz,ha nem láthatom minden nap.

Mennyire működik nektek ez a távkapcsolatos dolog?


2011. jan. 24. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha hetente egyszer tudtok találkozni egy teljes hétvégére, az még bőven nem a távkapcsolat kategória. És ha közben minden nap végén beszéltek pl. telefonon, meg lehet szokni. Ezen nem bukik el semmi.
2011. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi hetente csak egyszer találkozunk, de legalább nem ununk egymásra :D
2011. jan. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ugyanebben a helyzetben vagyok! igaz az én párom csak egy hónapra megy el, azaz 4 hétre de egyszerűen sírógörcs kerülget akkor is ha csak belegondolok hogy milyen lesz. persze ezt nevetségesnek tartja az aki ezt szokta meg. de mi minden nap rengeteget vagyunk együtt és egyszerűen el sem tudom képzelni mihez fogok kezdeni nélküle! a hétvégente nekem nagyon kevés. NAGYON. és kétségbe vagyok esve. nektek tartós ez a távolság? abba én beleőrülnék. attól félek teljesen elhidegülünk egymástól.
2011. jan. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igen,annyira nem vészes és végül is lehetne rosszabb is.De nekem is kevés ez a hétvégenti dolog:(Mondjuk úgy elviselhető lenne,ha együtt aludnánk és egész hétvégén együtt lennénk.De nem tudom hogy lesz még.Ha csak pár órát leszünk együtt hétvégeken,akkor abba belehalok.Igen,elvileg mostantól ez mindig így lesz:(Én is nagyon félek,hogy elhidegülünk egymástól.Talán próbáljuk a jó oldalát nézni,ahogy az egyik válaszoló mondta,hogy nem ununk egymásra.Ha nem mennek el a pasijaink bulizni,meg ilyen helyekre,akkor nincs nagyon aggodalomra okunk.Ugye?

:(

2011. jan. 24. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!