Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most baj, hogy nem becézget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most baj, hogy nem becézgetjük egymást még?

Figyelt kérdés

24 éves a barátom, én 22 vagyok. Már lassan 3 hete lesz hogy együtt járunk, de még az az igazság, hogy nem igazán becéztük egymást. Mint pl: édesem, kicsim....stb

Én egyszer szólítottam édesnek, ő meg drágámnak. De nem nagyon szokott így hívni, bár én sem őt.


2011. jan. 24. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
és?
2011. jan. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Én hat hónap után mondtam a barátnőmnek hogy "Kincsem"


19/f

2011. jan. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Feltétlenül kellene? Van, aki nem is szereti az ilyesmit. Engem kifejezetten idegesíteni, ha valaki édesnemnek, meg drágámnak hívna, fúj... én soha nem becéztem még egyik barátomat sem. Nem ezen múlik a szeretet, se a kimutatása.
2011. jan. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek egymást, akár magázódhattok is.
2011. jan. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!