Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ideje már húzzuk a dolgoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje már húzzuk a dolgokat, mit tanácsolok?

Figyelt kérdés
Nos van egy lány ismerősöm, 3 éve találkozunk elősszőr, nekem már akkor megtetszett, (9.be volt), aztán ment ment az év.. de ott nem akartam lépni (2 oszt. tár miatt, de ez már lényegtelen..) telt az idő... nem nagyon léptem.. de voltak olyan jelek a részéről, amiket én úgy vettem hogy ő is viszonz valamit... de nem lett semmi... és vagyunk most.. most is napi szinten beszélünk.. és akkor mindig nevetünk, meg ilyenek, de akármikor megláom a mai napig a szívem 1000-rel elkezd verni.. de én szeretnék már valamit lépni így évek után... tudtommal nincsen barátja, sőt nem is nagyon vannak barátai (azok az igazi barátok) hanem csak ismerősei, egy lánnyal szokott lenni mindig (a barátnőjével), mit tanácsoltok, hogy lépjek, mit csináljak? 3 év sok idő.. lehet azóta már csak barátjának tekint, ha rá gondolok is a szívem kalapál.. :/ Nos mit anácsoltok?
2011. jan. 23. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi olyan bonyolult ezen?

Napi szinten beszéltek...

Hívd el randira, ott mondd el neki az érzéseid, ha tetszik neki a dolog csókold meg és kész a boldogság.

2011. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egészen biztosan beszélned kéne vele. Ha pozitív a visszajelzés, akkor már a ti kettőtök dolga, hogy hogy alakítjátok a jövőtöket. :) (ha negatív, akkor felejtsd el..Ja, és légy egy kicsit bátrabb, mert lehet, hogy ő már 3 éve akar tőled valamit, de fél lépni, és ilyen esetekben a férfinak kéne bátrabbnak lennie, szóval beszélj vele)
2011. jan. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!