Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet ez? Nagyon félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Nagyon félek az érzéseitől!

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja vagyunk ismét együtt. Egy éve ismerjük meg egymást, és jártunk is, de a szüleim miatt nem működött a kapcsolatunk, és muszáj volt szakítani a problémák miatt! A nyár alatt nem tudtuk egymást elfelejteni és újra összehozott minket a sors! Nagyon jól ment a kapcsolatunk, a szüleim elfogadták őt, nem voltak olyan gondok mint régen! Úgy éreztem hogy nagyon szeret engem és mindent megtenne értem, de 3 napja azt mondta hogy ő elbizonytalanodott az érzéseiben! Nem tudja megmondani hogy miért van ez, mi okból történt ilyen, amikor ő nagyon szeret engem és nem akar elveszíteni!

Szerintetek mit csináljak, hogy újra úgy érezzen irántam mint eddig? Mi okból történhetett ez a bizonytalanság?

Köszönöm a válaszokat!


2011. jan. 23. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A szerelem múlandó, vagy csak szimplán megunt téged, ez ellen viszont akkor nem tudsz semmit sem tenni.
2011. jan. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

velünk is volt már hasonló, és itt bevált az, hogy miután ezt észrevettem rajta vagy elmondta, nem másztam rá..adtam neki teret(ha rossz is volt nekem) próbáltam nem kimutatni annyira a kötődést...mintha csak egy laza kapcsolat lenne.

a pasikra néha rájön a szabadság vágy...olyankor erősnek kell lennünk és úgy viselkednünk, hogy érezze abból, tőlünk kaphat teret, és nem folytjuk meg.

nálunk ez fél év után jött, volt egy hetes szünet..lazább kapcsolat, aztán közölte, hogy nem bírja nélkülem, és azóta most eltelt már 5 hónap:)

2011. jan. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Utolsó válaszadó!

Ez tényleg remek ötlet, én is kipróbálom ezt hátha nekem is lesz olyan szerencsém mint neked volt :) Remélem csak ennyi lesz a probléma :) Köszönöm

2011. jan. 23. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!