Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most kell vele tisztáznom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kell vele tisztáznom vagy majd akkor szóljak neki?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, a párom 22 éves. Még csak 3 hete vagyunk együtt. Felmerült a kérdés hogy mivel pénteken megyünk bulizni, aludjak ott utána nála. Igent is mondtam rá, szívesen ott alszom. De én még nem szeretnék lefeküdni vele rögtön 3 hét után. Tudja, hogy nem vagyok szűz és azt is, hogy nem szeretném vele elsietni a dolgokat. Megfogja érteni?

Előre is köszönöm a normális válaszokat.:)


2011. jan. 23. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Megfogja érteni? "


bocs de ezt honnan a rákból tudjuk?

2011. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem erre felesleges külön kitérni... Ha majd próbálkozik, akkor finoman visszautasítod.
2011. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat igazad van lemaradt az a szó hogy szerintetek...tudom hogy nem láttok bele a fejébe és én ismerem, de gondoltam a vele egykorúak válaszolnak hogy ők megértenék e vagy zavarná e őket...

Elnézést mégegyszer.

Szóval javítanék az utolsó mondat:

Szerintetek megfogja érteni?

2011. jan. 23. 14:27
 4/12 anonim ***** válasza:

Azt megérteném hogy ha szűz lennél és azért nem akarod..

de ha nem vagy szűz...

2011. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nemértem, nyugodtan lefeküdhetsz vele 3 hét után.
2011. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem egy buli után,főleg ha kicsit iszogattok is,biztos h nem fogod visszautasítani.meg ha szereted és bepróbálkozik,és felizgat,akkor te vissza tudnád utasítani?mert szerintem nem.inkább ne is aludj ott nála,akkor el tudod kerülni h megtörténjen.és lehet nem értené meg csak h a kérdésedre is válaszoljak.
2011. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem értem mért olyan nagy probléma hogy 3hét után nem akarok még lefeküdni vele...de köszönöm a válaszokat.
2011. jan. 23. 14:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos nem viccből ajánlotta fel,hogy ott kéne "aludnod".Ha el akarod odázni a tervét,a fene tudja,hogy megérti-e.Neked kéne kifilóznod a reakcióját,mert te ismered,nem mi.
2011. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Még buli előtt, ha arról beszéltek hogy ottalszol, akkor szólj róla, mert buli után.. hát nem biztos h olyankor a legmegbízhatóbbak a pasik :-D
2011. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem akarod, akkor mondd el neki, hogy még korainak érzed a dolgot, szeretnéd, ha még várnátok ezzel.

Ha megsértődik akkor azt már te tudod, hogy hogyan kezeled...


22F

2011. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!