Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 évesen elkötelezzem magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen elkötelezzem magam?

Figyelt kérdés

9hónapja vagyok együtt a barátnőmmel.Ő most lett 20éves.Nagyon szeretjük egymást.A szex isteni.Néha balhézunk mert féltékenykedik.Nekem ő a második akivel szex is van de az elsővel csak pár alkalom volt mert fájt neki és nem hagyta magát.Szóval tulajdonképpen nem tudom mással milyen a szex.MOST nem látok semmi okot arra hogy valaha is szakítsak a barátnőmmel.

Kérdem én megéri mellette maradnom?Van bennem olyan hogy mással is le akarok feküdni.De megcsalni nem akarom.


2011. jan. 23. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még semmiképp se kötelezd el magad! Tervezzetek együtt nyugodtan, de még fiatal vagy (nem mintha én nem :) ) , ott a kíváncsiság benned, hogy mással milyen lehet-utána csak rágnád magad, hogy nem tudod milyen is... Bár nektek srácoknak sok különbség nincs nő és nő között (lyuk-lyuk..)
2011. jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
figyelj olyan mindnekiben van hogy hinnye de jó lenne ! DE nem szabad egy komoly kapcsolatot eldobni magadtol főleg ha jó a szex és a veszekedés kell és örülj neki hogy féltékeny mert ha nem lenne az akkor leszarná az egész kapcsolatotokat :) sztem nyugodtan de persze kérdezd meg őt is erről :D
2011. jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Neked kell döntened.
2011. jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ez az érzés már most benned van 9 hónap után, akkor 10 év után mi lesz? Szerintem te még nem élted ki magad. Döntsd el mit szeretnél. Elég ritka, hogy valaki örökre megmarad az első mellett, úgy, hogy közben mások után vágyakozik.
2011. jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

az elköteleződést nem úgy értem hogy házasság és gyerek mert az kicsit odébb van


és igen még nem éltem ki magam.de hogy hagyhatnám el?amikor szeretem?de más nővel is akarok lenni.


nagyapán azt mondta legalább hogy ne ragadjak le, lesz még elég nőm, meg ilyenek.Neki van igaza?

2011. jan. 23. 14:20
 6/11 anonim ***** válasza:
én ezt tök nem értem ha annyira szereted ahogy írod akkor h vágyhatsz más után is??nekem ez hihetetlen egy kicsit.akkor nem szereted te őt annyira mint azt hiszed.ha én szeretek valakit akkor nem vágyom arra h mással is kipróbáljam.
2011. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az önmagunk kiélése annyira erőltetett dolog... De ha ez felmerült benned, akkor valószínű, hogy nem ő az igazi.
2011. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Igenis az ember élje ki magát, nagy baromság lenne csak úgy elkötelezni magad a semmibe. Főleg ha nincs is igazán viszonyítási alapod. Vele jó meg minden, de lehet mással lehetne ezerszer jobb is. És nem csak szexben, bármi másban. Én is voltam 18 évesen nagyon szerelmes meg minden, voltak hasonló gondolataim is h ő aztán az igazi, sosem találok jobbat, stb. 2évig voltunk 1ütt, majd nagyon csúnya szakítás lett a vége. Utána aztán bepótoltam mindent ami addig kimaradt az életemből miatta, szomszéd csajok, 1éjszakás diszkós ribancok, hatalmas bulik stb, és rohadtul nem bánom. Később találtam több olyan csajt is akivel rövidebb hosszabb ideig együtt voltam, és bátran állíthatom, bármelyik jobb volt mint az a csaj akire azt a 2évet áldoztam, pedig amíg 1ütt voltunk addig bármire képes voltam érte. Ilyen dolog a szerelem. De ettől még nem kell leragadni. Ahogy papád is mondta, van még rá időd.


"életművész"

2011. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja és még vmi.

"De ha ez felmerült benned, akkor valószínű, hogy nem ő az igazi" írta az előttem szóló. Baromság!!! Még pedig nagy! Mindenki tízen éves kora közepe tájától 20on éves kora közepe tájáig rendelkezik a legnagyobb libidóval, vagyis ebben az időszakban a legerősebb a szexuális túlfűtöttség. Teljesen normális ha az ember ebben a korban minél többet szeretne és a több nem csak mennyiségben értendő ez esetben. Több helyzetben, pózban, helyen, személlyel. Én már rendesen 20on felül vagyok, de máig hasonlóan vágyom a minél többre mint kis tini koromban, pedig már sok vágyamat sikerült kiélnem. Bennem is felmerült már h csak akadnának még olyan csajok akikkel szívesen kikezdenék, csak azért nem teszem mert hű akarok maradni a bnőmhöz. Ennek ellenére csak felmerül bennem h szívesen lennék néha mással is. Én úgy gondolom ez belefér, hiszen a gondolat nem tett. Őt szeretem, vele vagyok, hű vagyok hozzá, ez elég. :)

2011. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem baromság. Rengetegen vannak, akiknek nem az az életcéljuk, hogy minél több lányt dugjanak meg. Persze, vannak ilyen ösztönlények, mint te, de távolról sem mindenki ilyen.
2011. jan. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!