Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem csak hülyít de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem csak hülyít de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másfél éve ismerjük egymást.Elég érett gondolkodású pedig (28 éves)Egyszer már szakítottunk mert elhallgatott dolgokat és kettős életet élt. Kibékültünk de most is van hogy 2-3 napig csak egy sms-t ír. és amikor megkérdezem hogy mi az oka akkor meg van sértődve és rosszul esik naki h nem bízom benne és csak nagy vonalakban mesél el dolgokat. Úgy érzem megint játszik velem de nincs rá bizonyítékom vagy egy konkrét dolog amivel úgymond "Kiugraszthatnám" az egészet..

Elkeseredésemben már egy jósnővel is beszéltem aki szerint tisztességes de ha folyton gyanakszom akkor vége lesz mindennek. De mégis vannak titkai,eltűnik napokra és nem szereti ha megkérdezem hol volt és mindenre azt mondja majd később megbeszéljük..Persze eddig még soha semmit. Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni mert szeretem.


2011. jan. 23. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy megszokod, hogy ilyen, vagy szakítól vele. Ne jósnőhöz ne menj, mert semmit nem ér.
2011. jan. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia,ismerős a helyzet!!nem tudsz tenni sajnos semmit,az van hogy vagy megszokod,vagy elhagyod,vagy kémkedsz és megpróbálsz utána kutatni,itt-ott!!!nekem volt olyan hogy egy-egy hétre eltünik se sms se semmi..és megkérdezem hogy ez mi volt?és akkor kb ugy csinál mintha 1 napig nem beszéltünk volna,mondja h ne csináljam már meg elpoénkodja az egészet...én is arra gyanakszom hogy több vasat tart a tűzben 1x-re vagy én már nem tudom hogy mire gondoljak,párszor már bukott le,de mindig kimagyarázta magát..de én is szeretem,és ezért hiszek benne,de lehet hogy ez a baj...
2011. jan. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nem tudom, igazából ha valaki 1x megtesz valamit az még1x megfogja! Ezzelm nem elriasztani akarlak tőle, csak az esetek 95%-ban így van!


Mikor azt mondja,hogy később megbeszélitek akkor mond neki,hogy te most akarod mert ha késöbbre hadjátok akkor igysem fogjátok megbeszélni!

Légy határozott!


És magyarázd el neki hogy neked ez így nem jó!


H aezek után így sem fog változni,a kkor szerintem nincs miről beszélni!


Remélem tudtam segíteni!


Puszi:

DA/L

2011. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Próbálok erőt gyűjteni és határozott lenni.
2011. jan. 23. 13:54
 5/5 anonim ***** válasza:
igaza van a többi válaszolónak,vagy m,egszokod vagy elhagyod.változni nem fog.ha meg akart volna változni már megtette volna.
2011. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!