Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit érez irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érez irántam?

Figyelt kérdés

A barátommal 7 hete vagyunk együtt, és egyszer kimondta azt a szót, hogy "szeretlek". De később beszélgettünk erről, és elmondta, hogy előtte nagyon sokat gondolkozott, hogy kimondja-e, és szerinte ez baj. Nem tudja biztosra, hogy ez igaz volt-e, meg szerinte amit ő érez az nem biztos, hogy szerelem, mert szerinte akkor nem gondolkozott volna ennyit, hogy kimodnja-e. Az igazság az, hogy eléggé tapasztalatlan érzelmek terén (még sosem volt szerelmes) Viszont azt is mondta, hogy ilyet még sosem érzett, meg nagyon erősen kötődik hozzám, mindig hiányzom neki, stb. Mégis SZERINTE ez (még) nem szerelem, amit ő érez. És kérdeztem, hogy akkor szerinte mi a szerelem? Erre annyit válaszolt, hogy ő se tudja...

Szerintetek mit érez?


2011. jan. 23. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi,de nem szerelmes beléd.Aki még nem volt szerelmes,nem tudja milyen az,de ha egyszer szerelmes lesz,tudni fogja hogy az.Abban is igaza van,hogy ha gondolkozik rajta akkor biztos hogy nem szerelmes.Szeret téged,de nem szerelemmel...
2011. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy lehet, hogy csak felfújja ezt a dolgot.

Lehet, hogy hallott már olyanokról, hogy túl korán mondták egymásnak és baj lett belőle.

Ne csináljatok olyan problémát, ami nincs. Érezzétek jól magatokat egymással, aztán majd kialakul. vagy nem, de az egyik biztos :D

2011. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem kell így felfújni. Ha jól érzed vele magad, és azt érzed, komolyan vesz, valamint, ha a viselkedéséből egyértelmű, hogy vonzódik hozzád és szeret, akkor ne foglalkozz azzal, hogy "szeret, de mégis hogyan".


Hidd el, felesleges. Ha lángolóan szerelmes az ember, azt pontosan tudja. Egyébként pedig a szeretetnek/vonzalomnak férfi és nő közt rengeteg fokozata van. Egyik sem feltétlen kevesebb a másiknál, és ahogyan a kapcsolat ahald előre, úgy változik meg benne a szeretet minősége, jelentése is.


Egyik fajta szeretet sem kevesebb a másiknál, szerintem.


Azt tanácsolnám a barátodnak, és mindenkinek: ha őszintén úgy gondolod, hogy szeretet a párodat, és ezt ki is mondod, akkor legyen alég annyi, hogy "szeretlek".


Ne jöjjön utána semmilyen, "de" (nem szerelemmel, pl.)


A szeretet olyan igazi érzés, ami utána már nem igényel további magyarázatot.


Szerintem. 23 l

2011. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*elég
2011. jan. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én érzelmi téren megértem már ezt azt,tudom mi a külömbség szeretet és igaz szerelem közt.A kettő közt óriási a külömbség,a szerelem semmihez sem fogható,de ezt csak az értheti,aki már megtalálta.De nem kell emiatt aggódnod,és szerintem inkább ne gyötörd ezzel a barátod hogy hogyan és mennyire szeret,mert idővel ez már kínos lehet a számára.Élj a mának,most jól érzitek magatokat együtt,ez a lényeg.Ha tovább nyaggatod ezzel a kérdéssel végül még elveszíted.
2011. jan. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!