Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Senki sem érti, miért csinálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senki sem érti, miért csinálta. Ti értitek?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt találkoztam az exbarátommal. (meglátogattam a legjobb haverját) Az exem az első félórában hozzám sem szólt, én kimentem cigizni, és mire visszatértem, láttam, hogy írt smst. Annyiban hagytam, nem szóltam hozzá. Egy órára rá megint kimentem cigizni, akkor utánam jött a fürdőszobába, és nem engedett ki. Mondtam neki, hogy menjen XY-hoz. (1 csaj, akivel össze akar jönni(?)) Azt mondta nincs XY, és én amúgy is jobban érdeklem. Kicsit könnyezett is...Megölelgetett, háromszor meg is csókolt, de nem csókoltam vissza. Arról nem beszéltünk, hogy találkozunk-e még, de nekem van olyan érzésem, hogy igen. Amúgy 3,5 hete szakítottunk. Mit gondoltok? Érdemes reménykednem, hogy visszakapom? :S
2011. jan. 23. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ő részéről van esélyed, már csak magadban kell tisztázni, hogy akarod-e őt még mindig... Remélem segítettem.
2011. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is van esélyed,de az lesz a legjobb,ha rákérdezel.
2011. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem kérdezek rá. Még várok 1-2 napot, hogy leülepedjen benne a pénteki nap, de utána mindenképpen megpróbálok vele beszélni. Ha kell, megint meglátogatom a haverját.:D
2011. jan. 23. 10:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdemes.van esélyed.
2011. jan. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És a haverjánál nem tudsz puhatolózni,hátha ő tudja,hogy mit akar az exed.
2011. jan. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tegnap előtt meg volt az esélyed,de nem éltél vele!!!(lehet hogy már késő lesz):S
2011. jan. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet...de már volt, hogy így összevesztünk és egy darabig nem jártunk. (2-3 hét) És akkor pár napig hagytam, átbeszéltük, és okés lett minden. Majd a haverját fogom kérdezgetni estefelé...
2011. jan. 23. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!