Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon sok a 15év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon sok a 15év korkülönbség?

Figyelt kérdés

22éves lány vagyok. Megismerkedtem egy 36 éves férfival, akivel minden tekintetben elvagyok. Se kinézetre nem tűnik ilyen idősnek, se semmiben:)..Viszont a környezetem egyértelműen megbotránkozna ha esetleg kapcsolatba kezdenénk:S és még ha felvállalnám is ezt, ennél nagyobb gond is van. Volt feleségétől van 2 kisgyereke... Ti mihez kezdenétek ? belemennétek egy ilyen kapcsolatba, amit szíved mélyén akarsz de józan eszed tilt?

És nincs apakomplexusom mielőtt valaki erre térne ki:) előre is köszönöm a normális válaszokat!


2011. jan. 23. 01:27
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

igen, apakomplexusod van.


amúgy nem jönnék össze egy 36 éves férfival.


21F

2011. jan. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Én mindenképpen azt tanácsolom hogy ne kezdj bele ilyesmibe...

Ismerősi körömben történt már hasonló eset :

- Ha boldogak is vagytok egymás mellett idővel a korkülönbség nagyon megpecsételi a kapcsolat sorsát.

- Fel vagy arra két gyerekre készülve? ( nem tudom apukánál vagy anyukánál vannak a gyerekek? attól is függ)

- Egy idő után egyikőtök (még ha nem is akarja)a nagy korkülönbség miatt elkezd más felé nézelődni

- És hogyha nem olyan szoros köztetek a kapcsolat a külső hatások gondolok itt a kritikákra a megbotránkozásra és az elítélésre ez vagy széthúz benneteket vagy még jobban összekovácsol.

Tehát értem én hogy érdekel hogy mi lenne ha?...

De az az én tanácsom hogy ne kavarodj ilyen helyzetbe mert 1 idő után nagyot tud koppanni az ember... de a végső döntés mégis csak a tiéd lesz.

Dönts okosan :)

2011. jan. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ha igazán szeretitek egymást,szerintem hajrá. Ha mégsem fog menni, legfeljebb szétváltok. Manapság a korkülönbség? ugyan már..
2011. jan. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az en parom 27 evvel idosebb nalam...es elvagyunk mint a befott...
2011. jan. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tudom hogy ez nem nagy segítség de én most ugyanebben a helyzetben vagyok. arra gondoltam leülök és megbeszélem vele hogy mondjuk egy fél évig legyünk csak ketten, ne mutassuk be egymást a családjainknak, szokjuk meg ezt az új helyzetet, ismerkedjünk és ha kettesben működik a szerelem akkor már nincs legyőzhetetlen akadály jöhetnek a nehézségek. ha viszont nem működik a korkülönbség vagy egyéb más okok miatt az 6-7 hónap alatt általában úgyis kiderül és akkor megkíméljük a gyerekeket is és a szülőket is egy csalódástól. 21/L
2011. jan. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szia ezt előre sajnos nem lehet megmondani hogy mi lesz a végkimenetele a dolognak...a szerelemnek nincsenek határai,én ha szerelmes lennék,a helyedbe megpróbálnám,1 esélyt nem ér..mert ha meg nem próbáljátok meg egész életedben bánni fogod és felteszed magadnak majd a kérdést hogy miért nem adtál ennek a dolognak 1 esélyt??de ha adsz is ,az sem biztos hogy pozitív lesz,itt minden benne van a pakliban,és nem a korkülönbség miatt!!!köztünk csak 7 év van,és a páromnak is van 1 kislánya,engem egyáltalán nem feszélyez a dolog,ha vele élne és ő nevelné sem zavarna,én szeretném őt nem lenne tüske a szememben!!én mindig a szívemre hallgatok,sokszor koppanok,de ilyen is kell,szóval én megpróbálnám,hátha ő a "NAGY Ő"!!!sok sikert,drukkolok nektek!!
2011. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a NEM helyet meg-et akartam írni:
2011. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

igen sok ez a 15 év, gondolj bele leszel 30 ő meg egy 45, vagy ami még durvább amikor te leszel 40 akkor ő 65 :S

elég gáz, mert ha te jól tartod magad mindenki azt fogja hinni hogy az apád

2011. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:) Kedves második válaszoló:) a gyerekek nem nála vannak:) Velük nem lenne gonodom, mert régóta ismerem a kicsiket, és nagyon jól kijövök velük...perzse biztossan más lenne ha mint apukájuk barátnője lennék velük...Erről a dologról még sneki sem tud, nem akarok senkit se áltatni ezzel amig nem tudom mi lenne a helyes:) de azt hiszem a kezdő löksét megadtátok, és ezt köszönöm!

Sokatoknak igaza van.. énis úgy érzem egy esélyt megér, csak félek egyben...:) de persze ez érthető:)


Kedves Utolsó válaszoló:) amikor Én 40 évesek leszek Ő nem 65, hanem 55 lesz:) kis matematika:)

2011. jan. 23. 20:09
 10/10 anonim ***** válasza:
igen tudom hogy 55 csak félre ütöttem, tudod egymás mellett vannak :)
2011. jan. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!