Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a meleg pasik a legvonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a meleg pasik a legvonzóbbak és legszexibbek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 23:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ööööööööööhmmm, mert nem azok?
2011. jan. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 blex ***** válasza:
0%

ha lány lennék, tuti nem vonzódnék a buƶnyákokhoz (így még annyira sem)

semmi férfias nincs a legtöbben...

2011. jan. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert azok kívül szépek és belül kukacosak. Sőt szeretik is a kukacot.
2011. jan. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Számomra a barátom a legvonzóbb és legszexibb pasi a világon, Ő pedig nem meleg. (Amúgy semmi bajom nincs a melegekkel). 20/L
2011. jan. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én meleg vagyok és már én is gondolkodtam..de leszögezném hogy: NEM !!

Az tény hogy a legtöbb vonzó férfi akit láttam a melegek közt volt,de a legjobbak mégse közöttük van ! Életemben akikre leginkább azt mondtam hogy "váó" az mind hetero volt.Tehát összefoglalva: a melegek közt több férfira lehet azt mondani h vonzó,de a legeslegjobbak mégis a heterok közt vannak.Persze most csakis a külsőre gondoltam,a kisugárzás az már más,a szerelem meg teljesen más..akor ő a legszebb és csak ő van :)


F

2011. jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
vannak* :)
2011. jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
énis külsőre értettem..mert a legtöbb meleg pasi akit látok/ismerek helyes, jo az alakja, ápolt és jol öltözik...
2011. jan. 22. 23:47
 8/14 anonim ***** válasza:
Én meleg vagyok és a legtöbb nő vagy meleg/heteró férfi szerint szexi meg vonzó vagyok pedig én nem is látom magam annyira jónak.
2011. jan. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Én is meleg vagyok, nagyon nőies az arcom, viszont a lányoknak jobban bejövök mint a fiúknak.

Úgy nézek ki mint egy emo, de nem avgyok az, valahogy ez mostanában bejön a csajoknak :\

18/F

2011. jan. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

tudom az emo nagy divat lett. A mostani 14-18 éves srácok kezdnek "nőiesedni" XD (szerencsére nem anatómiailag)


Hosszú-félhosszú lóbonc, szembe lógó haj, divat buzulás, feszülős naci... stb. Hát ti tudjátok.


Szerencsére egyetemen ilyen már nincsen.

2011. jan. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!