Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti belemennétek úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti belemennétek úgy egy kapcsolatba h csak ritkan tudtok talalkozni a pasival?

Figyelt kérdés
Külföldön melózom és mar jo ideje nincs senkim. Ebben az állapotban esélyét sem látom egy jól működő kapcsinak...:( Kort is pls!
2011. jan. 22. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van párom de ha 1 hétnél továb nem lehetnék vele inkáb mást kerenék..
2011. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Igazából nem tudom, hosszútávon nem lenne jó szerintem semmi féleképpen egy hosszótávú kapcsolat!

Modjuk ha nem tizenéves vagy hanem mondjuk 27körül talán akkor müködne! De minden ember más!

Miért nem kersel ott külfödön m,agadnak valakit?


Remélem tudtam segíteni!



Puszi: DA/L

2011. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a helyedben külföldön keresnék valakit. Ha beszéled a nyelvet és előnyös a külsőd, simán találhatsz magadnak valakit. :) Itthon így nem éri meg. Max ha minden hétvégén hazajársz, akkor nem vészes, heti 1-2 talival még ki lehet bírni.
2011. jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Am 24 vagyok nemsokara 25. Épp egy rendes egzisztenciát probalok kialakitan.....amihez penz kell nem is keves. Volt mar itt kint bnom de azert az megsem ugyanaz, nem egy kulutra stb. EGyszeruen nem tudom....ugyerzem nagyon nagy aldozat!A "korulottem levok" mar mind hazasodnak, csaladot alapitanak.....én meg lődörgök egyedül.:(
2011. jan. 23. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!