Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg hogy nekem ez rosszul esik?

Figyelt kérdés

a lényeg h hét elején kiderült h a közelbe koncert lesz.

nekünk úgymond 'alap' volt h megyünk, csak a pénz kérdéssel volt gát, de kértem kölcsön.

viszont én kb 3 napja nagyon rosszul vagyok. majd leszakad a vesém, lehajolni nemtudok. ma voltam az ügyeleten, és 'hólyag hurutom ' van,kaptam erős antibiotikumot.

Tudtam h nem ihatok rá, de ettől eltekintve is elment a kedvem a koncertezéstől (hozzáteszem, akkora nagy buli nem is lett volna, h nagyon bánjam h kihagyom, meg főleg így h kölcsön pénzből mentünk volna.:S)

dél körül rájöttem, h az se fog működni, h majd én kólázok, és valahol üldögélek, mert az orvos is megmondta h minél előbb kilábalok belőle, és nem lesz komolyabb bajom, ha itthon fekszek a jó melegbe.

délelőtt ez is volt, a páromat sose láttam még ilyen aranyosnak, futkározott, ahogy nyögtem egyet, takargatott, tényleg sokat törődött velem.Ez persze nagyon jól is esett , és többször mondtam is neki.

mikor mondtam neki h én így nem merek elmenni koncertre, mert úgyse lesz meleg annyira, még jobban belekeveredek, és tényleg nem is bírnám, azt mondta teljesen megérti.

Mikor mondtam neki, h menjen nyugodtan el, még pénzt is adok neki, erősen tiltakozott, h így nem fog itt hagyni, majd legközelebb elmegyünk stb.

azóta többször is mondtam neki, h még van busz, még elmehet, de nem akart. azt is mondta h kedve sincs, főleg így h tudja én itthon fekszek.

viszont, olyan 3 órája egyfolytában megjegyzéseket tesz .

pl: "na lassan, mennénk már a koncertre'' ilyesmiket mondogat, nekem pedig iszonyú szarul esik, mert úgy érzem mintha én nem engedném el, pedig már könyörögtem is neki.

Volt már nélkülem buliba, nem értem mi a baja, tényleg elmehetett volna:\

mondtam is neki h hagyja abba, menjen még most, mert nem akarom hetekig ezt hallgatni, h "miattad nem mentem" :S


mit csináljak most?:S


2011. jan. 22. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
hosszú,unalmas
2011. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
haragudj meg, hogy ha nem megy el, akkor xy lesz. menjen hát... :) első meg egy lökött.
2011. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kovpet ***** válasza:

"mit csináljak most?:S"


Gyógyulj meg :)

2011. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg h ha majd összevesztek vmin akk a fejedhez fogja vágni egy párszor, de egy idő után elfogja felejteni :P
2011. jan. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!