Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hello mindenkinek

Van egy lány, akibe belszerettem, meg rajta is látszódik, hogy sokkal többet érez irántam, mint barátság. De elmondása szerint, amikor fészbúkon, vagy msn-n beszélgetünk, akkor várja az írásom, teljesen boldog, totál belém van zúgva, de amikor élőben találkozunk akkor meg csak egy jóbarátként tekint rám. Én szeretem őt és mindent megtennék érte. Pls segítsetek.


Egyébként egy kicsit félénk és visszahúzódó a lány


2011. jan. 22. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Keress egy olyan lányt, aki élőben szeret.

A lány is talál majd mást, akit szerethet a fészbúkon.

2011. jan. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cseszkó Roland válasza:

Hello!

Próbálj vele minnél több időt lenni...

Talán akkor jobban kedvel majd élőben is :)

Amúgy meg ha sehogysem juttok dűlőre akkor próbáld vele megbeszélni konkrétan a problémát :)

2011. jan. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Küldd el minél messzebbre, de sűrgősen!

Sok ilyen életképtelen msnhuszár csaj van.

Nem lehet vele mit csinálni.

2011. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bebycica ***** válasza:
találkozotok inább személyesen mint neten beszélgetni. Egy kis idő múlva mind ketten ugyanúgy beszéltek önfeletten élőben mint MSN-en v. Facebook-on
2011. jan. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1. Mondani könnyű. Főleg egy olyan településen élőnek, ahol a legtöbb lány az izomagy barom állatokra bukik, a maradék nagyrésze meg nem akar kapcsolatot még.


2. Jó lenne, csak ő koleszos és hétvégente jön haza


3. De én nem tudok nélküle élni

2011. jan. 22. 15:12
 6/6 A kérdező kommentje:
Bebycica, jó lenne, de max pénteken és/vagy szombaton tudnánk találkozni
2011. jan. 22. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!