Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt az a pont, amit már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a pont, amit már egyszerűen nem tudtatok megbocsátani a párotoknak, és elküldtétek, pedig nagyon szerettétek őt? Viszont már nem bírtátok tovább mellette.

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem volt hosszú kapcsolat, éppen csak kezdtem jobban megismerni. Szerettem nagyon, de nem tudtam elviselni az életvitelét.


Egy barátokkal töltött hétvégén két álló napig egyfolytában ivott, lerészegedett a strandon is. Otthagyott engem, és a saját haverjait is egész napra, ő meg külön vonult tőlünk. Részegen hőbölgött velem, nem volt hajlandó józanul beszélni a gondokról.

Hiába, hogy "csak" alkalmi ivó, és havonta egyszer van ilyen, mikor ez előttem világos lett, otthagytam a fenébe.

Nem bántam meg.

2011. jan. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok ismét. És nálad mi volt az a bizonyos pont, kérdező?
2011. jan. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nálam sokára jött el, sőt, nem is jött el, míg együtt voltunk... Ő hagyott ott, mert élni akart, másokkal szexelni, nem volt szerelmes.

Most jött el az a pont. Megkeresett most, elkezdett bókolni, de aztán kiderült, hogy csak le akart fektetni, mert épp nem volt senkije. A múlt sérelmei és a mostani dolog miatt én már soha nem tudnék ennek az embernek megbocsátani...

2011. jan. 22. 13:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Illetve bízni és hinni benne.
2011. jan. 22. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!