Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem keresi a társaságom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem keresi a társaságom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár hete vagyunk együtt, de egyre kevesebb időt tölt velem, úgy érzem nem is igazán küzd azért hogy többet beszélgethessünk.Én most még nyárig külföldön vagyok, utána mennék csak haza.De minden este fent vagyok msn-en hogy tudjunk beszélni, ő pedig ezen a héten már egyáltalán nem volt fent.Mit tegyek?Elhidegültünk?Már nem szeret?:S
2011. jan. 21. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eddig sem szeretett. A hímek jelentős része nagyszerűen tudja szimulálni a szerelmet, amíg meg kell egy nőt szerezni, és nem jön újból a vadászösztön.
2011. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Keresd minél többet, éreztesd vele hogy szereted és fontos neked. (a 2.at ne az első váltsa ki!!!) Talán rájön hogy mennyire fontos neked, de lehet hogy csak sok dolga van vagy bonyolult az élete per pillanat
2011. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem szeretett, nem becsül meg ezek alapján...hagyd a fenébe szerintem.


18/F

2011. jan. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered, vagy tudod, hogy melyikőtök mennyire elfoglalt. De ha úgy érzed 1-2 nap alatt változott, akkor vm van.
2011. jan. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!