Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobban érdekli a lakótársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban érdekli a lakótársa mint a saját barátnője?

Figyelt kérdés
a barátom lakótársa egy lány és elég sokat dolgozik és minden 2.nap talizunk van úgy h 1héten csak 2szer és ma taliztunk minden jó volt.Mondta hogy lakótársát már pár napja nem látta.Feljött most msn-re és írja, hogy bocs, de nem tudunk beszélni mert megjött a lakótársa. elköszönt és annyii. most teljesen úgy jött le h jobban érdekli a lakótársa mint saját barátnője mikor tudja h csak akk tudunk msn-en beszélni mikor nem dolgozik és ez nagyon ritka.
2011. jan. 21. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Érdekes.
2011. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha csaj a lakótárs akkor kezdhetsz aggódni...
2011. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A lakótársa egy haverja is neki egyben mint lány, igen ebben az esetben mint lány....


És ő egy lakótárs és napok óta nem beszéltek, és lakótársaknak időnként beszélgetniük is kell , a közös albérlet miatt is ,a pénz miatt a számlák miatt egyebek....

És nem érdemes egy baráttol eltiltani a pasidat még ha az egy lány is....abból sosem sül ki jó.


Szóval nem kell mindjárt arra gondolni, hogy ők tuti este, elmennek együtt vacsiznak majd szájjal átadnak egymásnak néhány falatot miközben van egy csók is utána meg zuhanyoznak egyet együtt, majd kikötnek az ágyban...

2011. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megismertem a csajt tök fain meg minden, csak nem tudom, érdekesnek találtam az egészet, a barátom volt barátnője ez miatt hagyta el, én próbálok nem törődni vele csak néha nem megy :/
2011. jan. 21. 20:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem több az mint lakótárs...
2011. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát megértelek:S én is tiszta ideg lennék.De az hogy lelép....nekem fura.Persze attól függ mennyi ideje jártok,meg mióta a lakótársa.
2011. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát,szerintem meg ne reagáld túl.Ha két-három napig nem láttuk egymást lakótársammal,nekünk is kellett kb fél, 3/4-ed óra,hogy dumáljunk.Kivel mi történt,mit csinált,mi a helyzet az albival,ki milyen kaját hozott,mit főzzünk a héten,stbstb...Ja,és nem volt köztünk soha semmi,már csak azért sem mert a másik lakótársunk azóta a férjem:P:D(már akkor is a barátom volt)
2011. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nehogy emiatt féltékenykedj, csak dumál vele mint baráttal, ugyanolyan mintha férfi lenne, akkor is kimenne bedobnának egy sört a konyhában és kibeszélnék a napi dolgokat, mert beszélgetni jó, közelebb visz egymáshoz és áramlik az információ, ha mégis annyira zavar maradj ott vele éjszakára.
2011. jan. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát az fura h a lakótársa előtt titkolja h veled msn ezik :)
2011. jan. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
előző, ezt miből gondolod? nem azt mondta hogy kilép msnből csak elköszön hogy most ő megy és beszélget vele
2011. jan. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!