Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak féltékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak féltékenység ellen? Egy skorpió nő!

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem hiába írtad oda, hogy skorpió. Akik hisznek ebben, azok szerint a skorpió nők féltékenyebbek. Én nem tudom, mit higgyek, minden esetre sok skorpió lány ismerősömről tudom, hogy iszonyatosan féltékeny.


Beszéld meg vele, hogy ég egyadta világon semmi oka arra, hogy féltékeny legyen, bízzon meg Benned, mert szereted. Esetleg kerülj más lányokkal kapcsolatos témákat. Meg dicsérd, sokat.


Ha ezek ellenére féltékenykedik.. azzal már nem lehet mit tenni szerintem.

2009. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló vagyok:

Most gondolkoztam, hogy lehet, hogy Te vagy a skorpió, és nő, ez esetben csak a sok kommunikációval tudod "felmérni", hogy van-e okod féltékenységre. Beszélgess sokat a barátoddal, puhatold ki a dolgokat. Ha ő egy jó ember, akkor ne feltételezz róla rosszat, mert azzal csak árthatsz. Ha van alapja a féltékenységednek, akkor érthető, ha féltékeny vagy.



Remélem tudtam segíteni!

2009. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem függetlenül attól, hogy az ember skorpió, halak, vízöntő vagy bármi más, a féltékenység egyértelműen önbizalomhiány.


Bár nagyon nehéz beismerni, de ha valaki féltékeny, akkor nem a partnerében, hanem önmagában nem bízik.

2009. febr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Skorpió nő!

Kérdésed nem egyértelmű, hiszen kétféleképpen is lehet érteni:

1.Te mit csináljál, hogy ne legyél annyira féltékeny?

2.Mit csinálj, hogy a párod ne féltékenykedjen Rád alaptalanul?

Első esetben:

Igen, a Skorpiókra az érzelmi túlfűtöttség miatt jellemzője a féltékenység, mint olyan.

Ez nem feltétlenül az önbizalomhiány miatt van, sőt!

Aki ki is meri mutatni, hogy bizony féltékeny a másikra, annak igencsak van önbizalma, hiszen ilyenkor egyúttal azzal a következménnyel is számol, hogy a párja esetleg otthagyja ezért, vagy eltávolodik tőle.

Ezért nem mindegy, ki a zsánere a Skorpiónak.

Levegő jegyűeket megfolytja, a Tűz jegyűekkel ádáz küzdelem folytat általában, a Föld jegyek túl racionálisak ahhoz, hogy azonosulni tudjanak vele, netán tolerálni, marad a Víz jegy ( Halak, Rák, esetleg a Bak, a szívóssága miatt, de csak, ha látszólag a Skorpió irányít )

Nem véletlenül mondják, hogy a legszélsőségesebb jegy, de párválasztás terén a legfejlettebb érzékkel rendelkezik, mert már egy kapcsolat kezdetén kitapasztalja, kit tud hosszútávon a bűvkörébe vonni.( Néha irigylem őket, :P)

1.válasz:próbáld mérsékelni magadat, mert a Te negatív energiád visszacsapódik hozzád, és nehéz tőle szabadulni.

2.válasz: beszélj a lelkére, hogy ő az egyetlen a számodra,és senki nem érdekel rajta kívül.

Ti, Skorpiók, a meggyőzés mesterei vagytok!

Hajrá!

2009. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fú,basszus.Skorpió nő vagyok.Azaz hát..nem nő.Lány.15 éves.És a féltékenységemet gyűlölöm...mindenért az vagyok,sajnos..akaratom ellen.Nem igen szeretek veszekedni,sem nagy jeleneteket csinálni mert hogy a jelenlegi párom Kos,velem egy idős,talán túúúl nagy balhé lenne belőle.Úgyhogy inkább magamban tűröm.Bár eddig tényleg nem csinált semmi olyat,amitől igazán és jogosan annak kéne kellem,de amint már említettem..én mindenért az vagyok
2015. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!