Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Mennyire utáljátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Mennyire utáljátok ha barátotok verekszik vagy valamelyik ismerősötök?

Figyelt kérdés
Jobban becsülitek azt az embert aki csak veszély esetén verekszik?
2011. jan. 21. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Utálom azokat az embereket, akik verekszenek. Azokat szeretem, akik másokat vernek. ;)
2011. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem szeretem az agresszív embereket, szóval eléggé utálnám ha a barátom verekedne...
2011. jan. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fülünyúl ***** válasza:

Más az amikor minden szarért ütnek-vernek (teanyád-énanyám), és más az ha tényleg olyan esetben lendül el egy balegyenes, amikor erősen indokolt. Pl. durván sértegetik a mellette álló barátnőt, esetleg megütik - őt vagy a barátnőt, mindegy.

Ettől függetlenül természetesen jó ha kerüli az agressziót és nyílt összetűzéseket az ember.

A nő szerelméért, "kegyeiért" való verekedés szerintem pl. hülyeség, hiszen egy ember egyszerre egyvalakit szerethet csak, tehát a nő tud választani verekedés nélkül is.

Mondjuk láttam már lányokat is összeverekedni pasin.

2011. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem titokban nagyon imponál nekik. Bár tagadják, de sok nőt felizgat a nyers erőszak látványa, beindítja bennük az ösztönöket. Ha a barátjuk verekszik és még nyer is, utána rengeteget nő a szemükben, bármennyire is tagadják.
2011. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem azért hagyott el nem egy barátnőm,mert állandóan verekedtem.20/F
2011. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!