Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érzek valamit iránta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érzek valamit iránta?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok együtt a barátommal. Amikor elkezdtünk járni, akkor váltottam másik fogamzásgátlóra (Stodette-ről Cypromixra), amitől teljesen lecsökkent a libidóm, valamint, mert súlyos depressziós vagyok, ezért erre egy hónapra rá elkezdtem kétféle antidepresszánst is szedni (Cipralex, Rivotril), amitől ez még inkább lecsökkent, és teljesen érzéketlen is lettem, minden tekintetben (nem érdekel az egyetem, a jövőm, a családom, a háziállataim, az egyik most pusztult el és meg sem viselt). Ráadásul azt vettem észre, hogy mintha nem is szeretném, pedig tudom, hogy jelenleg ő a legfontosabb ember az életemben.


Azt hittem, a gyógyszerek miatt nem érzek szinte semmit, ezért 2 hete abbahagytam a két antidepresszánst, fogamzásgátlót meg hétfőn megyek más milyet felíratni.


Szerintetek szeretem őt? Ha két napig nem látom, rettenetesen hiányzik, sokszor vagyok boldog, amikor látom, hogy ő is mennyire az mellettem. El tudnám képzelni, hogy egyszer hozzá menjek feleségül. Ha szakítanánk, az én szívem is összetörne. De sokszor, amikor együtt vagyunk, semmit sem érzek, és ez engem is kétségbe ejt, hogy miért nem. Pedig az esetem, meg minden, minden tekintetben. Néha meg pont az tör rám (főleg, amikor nem vagyunk együtt), hogy legszívesebben órákon át csak bújnék hozzá.


A sok gyógyszer miatt lehetek ennyire üres belül? Vagy csak simán semmit sem érzek?


21/L


2011. jan. 21. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok. Nagyon szeretem a barátomat meg minden, nagyon jól megvagyunk, de amióta szedem a fogamzásgátlót azóta egyáltalán nem kívánom a sexet.


Pedig én is tudom, hogy Ő életem mindene. Szóval szerintem nyugi, és valószínűleg a gyógyszer elhagyása után helyre jönnek a dolgok.


Én is készülök abbahagyni a fogamzásgátlót pont a tiedhez hasonló problémák miatt.

2011. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal bikokémiai változás következménye.
2011. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam depressziós,pánikrohamaim voltak,én is hittem hogy nem tudok szeretni,üresnek éreztem magam belül stb...aztán megismertem a férjem,akibe azonnal beleszerettem.Megtaláltam életem értelmét.Ha hiszed ha nem,az óta nem vettem be egy darab gyógyszert sem,nem volt pánikrohamom,és elmúlt a depreszzióm.Lehet nem szép hogy ezt írom,de nem szereted igazán,csak megszoktad.Azért is fájna ha elveszítenéd.A megszokott dolgoktól elszakadni a legnehezebb.Ha igazán szeretnéd miért lennél depressziós mellette?Semmi nem számítana igazán csak az hogy ő van neked.De ez csak az én véleményem...
2011. jan. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!