Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent egy pasinál?

Figyelt kérdés

Ha már az első pillanattól fogva flörtöltünk,szemeztünk, úgy hogy nem is ismertük egymást, majd belebonyolódtunk mert neki van barátnője(több éve)...Nekem azt mondja, h valami miatt vonzom, testileg is, viszont nem érez irántam semmit.

Mit akar valójában? csak megfektetne? A barátnőjét nem hagyná el(plusz még a távolság is ellenünk van)


2011. jan. 21. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
csak megfektetne
2011. jan. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igazából csak megfektetne...valószínűleg csak egy alkalommal...szerintem a barátnőjét kicsit unja, mással akar összefeküdni és a barátnőjével újra vágyni fog a szexre ha nem bukik le. remélem segített a válaszom.
2011. jan. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Ja, csak d*gni akar, egyértelmű.
2011. jan. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
csak meg akar húzni
2011. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

felejtős

egy vagy a lehetséges sok közül

2011. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha van bnője, minek kellene neki másik?

nem is értem mit nem értessz

2011. jan. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2011. jan. 21. 14:13
 8/10 Fülünyúl ***** válasza:

Csak megfektetne, de hát ez teljesen egyértelmű abból amit leírtál, és teljesen egyértelműen közölte (testileg vonzódik hozzád, de nem érez irántad semmit).


Olyan vagy mint az egyszeri lány a viccben:

Fiú a diszkóban a lányhoz: - Szia, nagyon dögös vagy, szép nagyok a melleid. Mit szólnál ha meginnánk valamit, táncolnánk egyet, aztán dugnánk egy jót nálam?

Lány némi gondolkozás után kajánul elvigyorodik:

- Éééértem a célzást!

2011. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

de naaagy :)

ezt mindenkinek elmesélem

2011. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
megválaszoltad a kérdést. nem is értem miért írtad ki?! azt mondod nem hagyná el a barátnőjét akkor miről beszélünk?
2011. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!