Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapos kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapos kapcsolat után milyen ajándékot adjak a páromnak? (L/18)

Figyelt kérdés

3 hónaposak leszünk Valentin-napkor, milyen ajándékkal kedveskedjek a páromnak? Nem akarok nagy dolgot adni neki, mert pl. Karácsonykor is én elég nagy ajándékot adtam neki, ő pedig "csak" egy kis apróságot. Én nagyon-nagyon örültem annak, nagyszerű ajándék volt, de ő rosszul érezte magát emiatt, hogy nem olyan nagy valamit adott nekem. Nem szeretném, hogy Valentin-napkor is ez legyen.

Én igazság szerint nem is kérnék mást Valentin-napra, csak azt, hogy együtt legyünk és kész, de azért valamit szeretnék neki adni. A fiúknak könnyű, egy csokor virág meg valami csoki. De lányok Ti mit adtok a párotoknak? :)


2011. jan. 21. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én írnék neki 1 verset! :) De esetleg vegyél neki pl. egy szeretlek-es törülközőt,vagy egy kisebb kozmetikai csomagot!
2011. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam eddig a rajzos verses kisfüzetek bejöttek. Humoros versike, mégis azt tartalmazva, hogy szeretem őt.
2011. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmit, mi nem szoktunk egymásnak csak azért ajándékot venni, mert "ünnep" van:) Mindennaposak az apró cetli küldözgetések, szívekkel meg vicces üzenetekkel, meg pl. ha valamelyikünk boltba megy, meglepi a másikat a kedvenc energiaitalával/ételével stb.

Mondjuk mi már egy éve vagyunk együtt, az első pár hónapban pláne nem merült fel ajándék gondolata, inkább igyekeztünk minél több időt vidáman együtt tölteni.

De hogy ne csak okoskodjak:) Karácsonyra pl. (tudtam, hogy szeretne üres dvd-ket, mert rengeteg dolgot ki kellett írnia) kapott tőlem néhány dvd-t, amiket úgy dobtam fel, hogy a borítót én rajzoltam meg. Orknak és Hercegnőnek hívjuk egymást, ezért rajzoltam egy ocsmány orkot és egy szép hercegnőt, és a szívbe közéjük írtam egy személyesebb poénunkat:) Szóval te is valami hasonló apróságban gondolkozz szerintem:)

2011. jan. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már ezt is ünneplik? :-S

MAjd 7 év házasság után gondolkozz,most még olyan fölösleges.Mindig utáltam az ilyet.Ez még nem is kapcsolat..

2011. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért nem kell beszólni, hogy az nem is kapcsolat...Szüleim 20 évig voltak együtt, és tudod mit? AZ nem volt kapcsolat, soha. Ettől még az eszeveszett ajándékozás őrületet én is elítélem, de a kapcsolat megléte nem az időtartamtól függ elsősorban, hanem attól, hogy két adott ember hogy viszonyul egymáshoz.
2011. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a pasimnak egy szerelmes szoveggel és szivecskékkel ellátott fényképtartót adtam a kozos képunkkel.Meg egy cuki mintás feszulos boxert.Igazából nem kell sok minden, mivel még csak pár hónapja vagytok egyutt. :D Remélem segítettem. :)
2011. jan. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!